iparts></a>
<a href= francuskie

[spot sikura]

Śląski Oddział Klubu

Moderator: Grupa Moderatorów

moroh

[spot sikura]

Post autor: moroh »

Kiedy Spot moi drodzy parafianie? ;) januszek prezes dostał kilka propozycji ode mnie, pogoda dopisuje coraz lepiej, może by coś zorganizować? Póki co info puszczam na listę, w ogóle nie wiem jak liczne grono osób SIKURa zagląda na ten dział forum.. ;)

Z wyrazami szacunku
Wasz Ptyś woot

Janusz2011

Post autor: Janusz2011 »

moroh pisze:Póki co info puszczam na listę, w ogóle nie wiem jak liczne grono osób SIKURa zagląda na ten dział forum..
Witaj Ptysiu ja zaglądam wszędzie roll
Co do spotu no to była rozmowa na kuligu w Brennej, że w kwietniu może by coś się zorganizowało jakiś wypad do ZOO czy do Ustronia tam do tego parku rozrywki no a po za tym to byle gdzie żeby była pogoda i miła atmosfera-no, co do tego drugiego jestem pewny lol no to, co proponujemy no i kiedy? Ja mój Modus i moja rodzinka jesteśmy na tak oczywiście :D
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Tomek_SJZ
Oklejony
Oklejony
Posty: 170
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 15:04
Renault: Scenic i Clio
Silnik: 1.2 i 1.0
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek_SJZ »

Sam już chciałem zaproponować spot ale zważywszy że mam za 2 tygodnie wesele, zapierdziel w szkole, a i do pracy trzeba chodzić nie proponowałem bo bałem się, że wymyślę spot a okaże się że mnie nie będzie. Wiem że weekend już prawie mamy ale jeśli chodzi o kwiecień to pasowałby mi tylko ten weekend- później może być ciężko. Jeśli chodzi o Ustroń, czy ZOO to jeśli chodzi o mnie to może być. Zastanawiałem się jeszcze nad zabytkową kopalnią Guido w Zabrzu.
Mam nadzieję, że jak coś ustalimy to uda mi się być.
Pozdrawiam :)
Obrazek

moroh

Post autor: moroh »

O Panowie to mnie miło zaskoczyliście, właśnie Janusz z Siemanowic, dostał ode mnie propozycję - Guido kopalnia w Zabrzu, ewentualnie może być coś innego - ja propozycji kilka podałem lecz od tamtej pory - cisza. Hm, co do weekendu, to niestety chyba tak na "last minute" to nic nie zorganizujemy fajnego.. Najwyższa pora, na wiosenny spot. ;)

Awatar użytkownika
Tomek_SJZ
Oklejony
Oklejony
Posty: 170
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 15:04
Renault: Scenic i Clio
Silnik: 1.2 i 1.0
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek_SJZ »

moroh pisze:ja propozycji kilka podałem lecz od tamtej pory - cisza
A możesz powtórzyć te propozycję bo nigdzie wcześniej ich na forum nie widziałem.
Obrazek

moroh

Post autor: moroh »

Pisałem, ale na gg do samego janusza ;)

Awatar użytkownika
Tomek_SJZ
Oklejony
Oklejony
Posty: 170
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 15:04
Renault: Scenic i Clio
Silnik: 1.2 i 1.0
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek_SJZ »

moroh pisze:Pisałem, ale na gg do samego janusza ;)
A możesz też swoje propozycje ujawnić na forum, czy planujesz prywatnego spota tylko z Januszem zbok ;)
Obrazek

Janusz2011

Post autor: Janusz2011 »

moroh pisze:Guido kopalnia w Zabrzu,
Jeśli chodzi o tą kopalnie to jak najbardziej tylko czy mozna tam zwiedzać z 2 letnim dzieckiem czy wjechać wózkiem? Wiedzą może koledzy. Bo już 2 spoty zaliczyłem ale bez mojej żony i synka no to im obiecałem że teraz juz ciepło to ich wezme ze sobą roll

moroh

Post autor: moroh »

No Tomku przepraszam, wczoraj późno pisałem te posty także i nie napisałem propozycji - jedną z nich była kopalnia Guido właśnie, a drugą bodajże jeden z "cudów" szlaku techniki na śląsku, bodajże w okolicach Żywca. Ot, dwie propozycje mu zarzuciłem, także i tutaj mnie wyprzedziliście z Guido.. ;-)

Januszu, nie wiem, nie wiem, ale chyba dopiero od kilkunastu lat pozwalają na zjazd pod ziemię w tym skansenie. Może na stronce będzie konkretne info. ;)

Janusz2011

Post autor: Janusz2011 »

moroh pisze:Może na stronce będzie konkretne info.
No patrzyłem i nie pisze nic o małych dzieciach o wiekszych owszem ale o takich małych nic nie ma roll

moroh

Post autor: moroh »

No to może zakaz wnoszenia bobasów? ;)

Ps: Nie przewiduje się zlotu w maju, gdyż odbędzie się Ogólnopolski Zlot klubu w Borkach.
I to by było na tyle propos zlotu w najbliższym czasie. :D No to do zobaczenia w Borkach drodzy moi! :D

Awatar użytkownika
Tomek_SJZ
Oklejony
Oklejony
Posty: 170
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 15:04
Renault: Scenic i Clio
Silnik: 1.2 i 1.0
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek_SJZ »

Janusz a ja znalazłem na stronie Guido informację że spokojnie możesz zabrać rodzinkę. Mały spokojnie może zwiedzić poziom 170 m.
"Dzieci mogą zwiedzać poziom 170m bez limitu wieku wraz z opiekunem.
Na poziom 320m dzieci mogą zjeżdżać od 7 roku życia."
A za 5 lat się umówimy na spot na poziom 320 :)

P.S.
Ja na co dzień pracuję na poziomie 705 i 900 i tez jest fajnie :P tak płytko jeszcze nie byłem wiec sobie z przyjemnością zobaczę jak to kiedyś fedrowali :P

A i jeśli kiedyś byśmy się tam wybierali to trzeba dzwonić i rezerwować, a może i się uda jakąś ulgę wytargować :)
Obrazek

Janusz2011

Post autor: Janusz2011 »

Tomek_SJZ pisze:Janusz a ja znalazłem na stronie Guido
A to ja nie widziałem chybam niewidomy woot no dobra to jest kilka propozycji tylko naszego prezesa Janusza nie ma lol roll

moroh

Post autor: moroh »

Prezes nie zagląda na forum, ale jak na gg stwierdził - co wyżej napisałem, zlotu nie przewiduje się. woot Pozostają tylko Borki, a kto z Was moi drodzy będzie jechać w sobotę 23.05 rankiem ? ;)
Przepraszam za OT. lol

Awatar użytkownika
Tomek_SJZ
Oklejony
Oklejony
Posty: 170
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 15:04
Renault: Scenic i Clio
Silnik: 1.2 i 1.0
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek_SJZ »

Na dzień dzisiejszy ja planuję jechać w sobotę rankiem (wszystko zależy jak się mojej Pani szkoła ułoży). Jak będzie miała luz i w robocie wolne załatwi to postaram się w piątek jechać. Jeśli nie to w sobotę jedziemy razem w konwoju na Borki :) Od 29 kwietnia będę mieszkał już w Rybniku więc tak czy tak pojadę na Gliwice. :)
Obrazek

ODPOWIEDZ