iparts></a>
<a href= francuskie

[spot sikura]

Śląski Oddział Klubu

Moderator: Grupa Moderatorów

0cool

Re: [spot sikura]

Post autor: 0cool »

Jak do tego czasu uda mi się złożyć dolot, to znów się pokaże moim "szczeniakiem". Tylko tym razem Panowie, proszę bez ścigania się :D

moroh

Re: [spot sikura]

Post autor: moroh »

Już się bawisz w klocki lego ze SZCZENIACZKIEM? :D

0cool

Re: [spot sikura]

Post autor: 0cool »

No ba. Od czegoś trzeba zacząć - to nasze pierwsze kroki w te klocki. Zobaczymy jak będzie później. Na chwilę obecną przy prowizorycznie zamontowanym stożku, ciut lepiej wkręca się na obroty. Kolejne plany to wydech, hamulce, zawieszenie. No i gdzieś w między czasie konserwacja przed zimą. Aczkolwiek wiadomo, z racji funduszy kolejność może ulec zmianie :(

moroh

Re: [spot sikura]

Post autor: moroh »

Miałem podobne zamiary co do ...megusi vel PTYSIOMOBILA - ale koniec końców tylko strumienice zamontowałem + lekki tjuning wizualny [dla wtajemniczonych będzie to zrozumiałe hehe] :D No to składaj szczeniaczka, do niedzieli niedużo czasu :P

0cool

Re: [spot sikura]

Post autor: 0cool »

Dla zainteresowanych, najprawdopodobniej zmiana "miejscówki" pod Norauto, godzina bez zmian. Wizytę zapowiedziało parę osób, ja osobiście jeszcze kuruję swoją spaleniznę :( słońce+wiaterek+woda=skwarka

moroh

Re: [spot sikura]

Post autor: moroh »

No to ok, hehe zrobię rezerwację - i tak planuję być wcześniej :D
EDIT: Jakby co szukać czarnego clio z 'żółtym' dodatkiem :D ..na dachu. viva

0cool

Re: [spot sikura]

Post autor: 0cool »

Spotkanie się odbyło. 7 aut, 8 osób. Szkoda tylko że misiaki tak szybko ruszyły do natarcia.
Koniec końców, BMW 7xx, a jeśli się mylę proszę mnie poprawić.
http://www.youtube.com/watch?v=jjqmqqzl1L0

moroh

Re: [spot sikura]

Post autor: moroh »

Co do bejcy to chyba racja - tam jeszcze 'popiskiwały' Audi i Z3. Show na sam koniec hehe.. A misie zepsuły imprezę ;P

0cool

Re: [spot sikura]

Post autor: 0cool »

Weekend trwa, niedziele już jutro. Zapraszam chętnych na parking. Miejsce to samo, godzina też.

0cool

Re: [spot sikura]

Post autor: 0cool »

Zawczasu piszę i przypominam, kto chętny to zapraszamy!

0cool

Re: [spot sikura]

Post autor: 0cool »

Ludziska, czy ktoś tutaj "żyje" ? Czy po prostu nie macie ochoty ? Ludzi na spotach powoli przybywa. Dalej będę starał się agitować u was, i może kogoś zmotywować do odwiedzin! Ostatnio nawet odbył się grill na parkingu CH M1, kolejny w planach jak również wypady: ostatnie zamek w Chudowie, jezioro Żywieckie, góra Żar - było fajnie!

moroh

Re: [spot sikura]

Post autor: moroh »

Normalnie.. też mi brakuje kulturalnego spotu - poza ch m1 - może znowu lekko krajoznawczy spot? Ktoś chętny i z propozycjami? [osobiście mam pustkę w głowie] ala

0cool

Re: [spot sikura]

Post autor: 0cool »

Ten weekend mam już cały zajęty. W następnym gdyby zrezygnować z M1 to w niedzielę można by gdzieś skoczyć, o ile pogoda nam na to pozwoli. A gdzie? Nie ma co daleko szukać, w nasz piękne góry, Tatry by ktoś reflektował z jakimś spokojnym spacerkiem?

ODPOWIEDZ