iparts></a>
<a href= francuskie

[Katowice] Cyklicznie w niedzielę godziną 18.00

Śląski Oddział Klubu

Moderator: Grupa Moderatorów

0cool

[Katowice] Cyklicznie w niedzielę godziną 18.00

Post autor: 0cool »

Witam serdecznie,
w zimę spotykamy się w Katowicach. Miejsce docelowe parking Silesii lub 3Stawy - to jeszcze jest w trakcie ustalania. Godzina 18:00 co niedzielę/lub co dwie - w zależności od chętnych. Zainteresowanych zapraszamy serdecznie. Więcej info, tutaj, @, PW, GG

0cool

Re: [Katowice] Cyklicznie w niedzielę godziną 18.00

Post autor: 0cool »

Tak, wiem że to już będzie spam , ale to nie moja wina, że nikt nie odpowiedział na poprzedni post pupa
Z racji tego, że zbliża się kolejny termin, kolejna niedziele w dalszym ciągu zachęcam wszystkich do driver

Jeśli kogoś to zmotywuje, było 6 samochodów, 8 ludzi. Czas operacyjny, a chyba z 2h w tym udało się jeszcze przymocować tylny zderzak do megi2cc - ot taka sprawnościówka lol

Awatar użytkownika
mory1971
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 232
Rejestracja: piątek, 18 czerwca 2010, 22:42
Renault: laguna twingo
Silnik: 1.9dti
Lokalizacja: pyskowice/monachium

Re: [Katowice] Cyklicznie w niedzielę godziną 18.00

Post autor: mory1971 »

pojawie sie jak wroce na stare smieci :) ogolnie zapraszam 17.12 do rajculi w paniowkach.

0cool

Re: [Katowice] Cyklicznie w niedzielę godziną 18.00

Post autor: 0cool »

mory1971, dzięki za zaproszenie. A czy jakby trafiła się większa ekipa to nic się nie stanie ? Gdzie znajdę więcej info? Odnośnie spotkań w Katowicach: Kolejna niedziela, kolejny spam - wiem, znienawidzicie mnie za to. Dziś spotykamy się ciut wcześniej, mianowicie godzina 17:00, na życzenie kolegi który dojeżdżać będzie z dalsza.

Awatar użytkownika
mory1971
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 232
Rejestracja: piątek, 18 czerwca 2010, 22:42
Renault: laguna twingo
Silnik: 1.9dti
Lokalizacja: pyskowice/monachium

Re: [Katowice] Cyklicznie w niedzielę godziną 18.00

Post autor: mory1971 »

0cool pisze:mory1971, dzięki za zaproszenie. A czy jakby trafiła się większa ekipa to nic się nie stanie ? Gdzie znajdę więcej info?

nie zakladalem tematu ,wiecej info na forum laguna albo tutaj teraz :)
17.12 w karczmie rajcula w paniowkach proponowany czas 15-16 na przybycie.im wiecej tym lepiej :)

http://www.rajcula.pl/

0cool

Re: [Katowice] Cyklicznie w niedzielę godziną 18.00

Post autor: 0cool »

Bym nie był gołosłowny, parę fotek. Było miło i wesoło.
https://picasaweb.google.com/1132489648 ... directlink

ZIOmmEK17
Oklejony
Oklejony
Posty: 21
Rejestracja: piątek, 12 lutego 2010, 13:36
Renault: Scenic 2 ph1
Silnik: 2.0 16V
Lokalizacja: Jaworzno

Re: [Katowice] Cyklicznie w niedzielę godziną 18.00

Post autor: ZIOmmEK17 »

witam serdecznie :) dawno mnie tu nie bylo i widze ze cos sie dzieje :) co do spotkani co niedzielnych jesli 4 grudnia sie tez spotykacie to ja tez sie na to pisze pozdrawiam :) driver

0cool

Re: [Katowice] Cyklicznie w niedzielę godziną 18.00

Post autor: 0cool »

ZIOmmEK17, oczywiście że będziemy. Jeśli coś by miało się zmienić, to będę informował. W tym tygodniu nawet chyba będą prace praktyczne, gdyż znajomy kupił jakąś Brave/o lol

0cool

Re: [Katowice] Cyklicznie w niedzielę godziną 18.00

Post autor: 0cool »

Jutro niedziela, a tu cisza jak makiem zasiał cry Czy jest jakaś perspektywa że się tutaj coś zmieni ? pupa

Rysiek_W
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 401
Rejestracja: czwartek, 23 czerwca 2011, 09:46
Renault: Renault Laguna II
Silnik: F9Q
Lokalizacja: Gliwice

Re: [Katowice] Cyklicznie w niedzielę godziną 18.00

Post autor: Rysiek_W »

Jakaś perspektywa jest zawsze;-) Miejmy nadzieje,że pójdzie ku lepszemu.
Choć te niedzielne spotkanie nie są spotami Sikura i stąd byc może cisza w tym temacie.
Pozdrawiam
Rysiek_W
Gliwice

Martinez
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1235
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 19:33
Renault: Laguna II Grandtour
Silnik: 1.9 dCi 130KM
Lokalizacja: Buczek

Re: [Katowice] Cyklicznie w niedzielę godziną 18.00

Post autor: Martinez »

Rysiek_W pisze:Jakaś perspektywa jest zawsze;-) Miejmy nadzieje,że pójdzie ku lepszemu.
Choć te niedzielne spotkanie nie są spotami Sikura i stąd byc może cisza w tym temacie.
Rysiek, to może jakoś spróbować zorganizować te spoty tak, by pozostali SIKURy też na nie przybywali. Kwestia dogadania miejsca i pory. Z tego co wiem, ostatnio było kilka osób ;)
>>>Martinez<<<
Laguna II ph2 1.9 dCi, Grandtour, 2006r
Clio III ph1 1,5 dCi 2005r

0cool

Re: [Katowice] Cyklicznie w niedzielę godziną 18.00

Post autor: 0cool »

Już myślałem, że fotek nie dałem - ale są, można zobaczyć jak to wygląda. Wiadomo, nie każdemu miejsce/dzień/godzina może odpowiadać, dla tego też kieruję zapytanie, gdzie, kiedy i o której ? Tylko proszę się nie wymigiwać bo pupa

Awatar użytkownika
mory1971
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 232
Rejestracja: piątek, 18 czerwca 2010, 22:42
Renault: laguna twingo
Silnik: 1.9dti
Lokalizacja: pyskowice/monachium

Re: [Katowice] Cyklicznie w niedzielę godziną 18.00

Post autor: mory1971 »

mala zmiana dla wszystkich chetnych spotkania sie w wiekszym gronie.
jako ze w rajculi beda jakies imprezy z pelnym menu dla firm,spotkamy sie w nieborowicach u wrazidloka:

http://karczmawrazidlok.com.pl/

dla jednych blizej dla jednych dalej ale to nie ma znaczenia.

0cool

Re: [Katowice] Cyklicznie w niedzielę godziną 18.00

Post autor: 0cool »

Dobra, może zaczniemy prężniej działać, co ?
Gorzej niż na forum spokojnej starości jest smierc
Rysiek_W pisze:Jakaś perspektywa jest zawsze;-) Miejmy nadzieje,że pójdzie ku lepszemu.
Choć te niedzielne spotkanie nie są spotami Sikura i stąd byc może cisza w tym temacie.
Nakłaniam każdego, nie tylko SIKURowców, a jeśli ktoś z nich się pojawi będzie mi/nam na pewno niezmiernie miło. Od jakiegoś czasu funkcjonuje również dodatkowy termin, czwartek godzina 20.00, miejscówka ta sama. Jakby ktoś chciał driver by postać i zimno a nie tylko bum to zapraszamy!

Awatar użytkownika
mory1971
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 232
Rejestracja: piątek, 18 czerwca 2010, 22:42
Renault: laguna twingo
Silnik: 1.9dti
Lokalizacja: pyskowice/monachium

Re: [Katowice] Cyklicznie w niedzielę godziną 18.00

Post autor: mory1971 »

ciezko jest ruszyc slaska grupe,zapraszalem juz na spota dozynkowego i nic teraz spot w rajculi i dalej nic .pare osob wielce gada o rozruszaniu regionu ale na gadaniu sie konczy ,zeby chociaz przyklad dali ale nic.

ODPOWIEDZ