iparts></a>
<a href= francuskie

[Katowice] Cyklicznie w niedzielę godziną 18.00

Śląski Oddział Klubu

Moderator: Grupa Moderatorów

0cool

Re: [Katowice] Cyklicznie w niedzielę godziną 18.00

Post autor: 0cool »

mory1971, ich strata. Pomimo zerowego odzewu agitować postaram się dalej, tak jak było to do tej pory. Ogólnie to chyba cały Śląsk ciężko ruszyć.

Awatar użytkownika
Arczi92
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 369
Rejestracja: piątek, 20 stycznia 2012, 09:21
Renault: Meg I i III Lala II
Silnik: 2x K4M - F9Q
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: [Katowice] Cyklicznie w niedzielę godziną 18.00

Post autor: Arczi92 »

Ocool już nie narzekaj jak zaczynaliśmy spoty robić to było nas po 3 osoby a teraz zobacz ;)
viewtopic.php?f=3&t=10776 Megane Classic :)
http://www.klubrenault.pl/forum/viewtop ... =3&t=13103 Megane III
Renault Laguna II ph II 1.9 dCi 130 kuni 2007r :ala:
#94 Arczi92

0cool

Re: [Katowice] Cyklicznie w niedzielę godziną 18.00

Post autor: 0cool »

Arczi92, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Tak, wiem jakie były początki, teraz jest znacznie lepiej, ale dalej mi mało. Mam ogromną nadzieję że w miarę starań jednak to się zmieni, że ludzie jednak się przekonają. Można tyle osób poznać, z którymi idzie pogadać, wymienić się doświadczeniami, miło spędzić czas i pośmiać się. Odwalić grila na garażu czy na parkingu pod centrum. Na szybko ustawić się na jakiś wypad, czy nawet coś naprawić.

tuptus91

Re: [Katowice] Cyklicznie w niedzielę godziną 18.00

Post autor: tuptus91 »

Czesć jedzie ktoś dziś pod m1?

0cool

Re: [Katowice] Cyklicznie w niedzielę godziną 18.00

Post autor: 0cool »

Wybacz za późną odpowiedź ale walczyliśmy na garażu ze skrzynią z ON do PB - wygraliśmy.
Pod m1 chwilo nie jeździmy, chyba że się tam coś dzieje aktualnie ? Jak na początku tematu, miejscówka na 3Stawach. Dziś byliśmy, za tydzień zapewne też, jak również jeszcze jest czwartek :D

0cool

Re: [Katowice] Cyklicznie w niedzielę godziną 18.00

Post autor: 0cool »

Przypominam, jutro niedziele - jak co tydzień ( no prawie ) się zjeżdżamy, dla nie w temacie Katowice, 3Stawy, parking podziemny CH, sektor czerwony, godzina 18.00

ODPOWIEDZ