iparts></a>
<a href= francuskie

[laguna II kombi 2004] montaż cb radia

Forum dotyczące radiotelefonów :-)

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
jaz

[laguna II kombi 2004] montaż cb radia

Post autor: jaz »

Czy ktoś zamontował cb radio z głośnikiem pod spodem urządzenia nad radiem fabrycznym. Tam jest miejsce. Czy dobrze słychać? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem . Pozdro. (poprawiłem tytuł, chyba dobrze)
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 20 października 2008, 12:00 przez jaz, łącznie zmieniany 2 razy.

jack

Post autor: jack »

Hej:) ja mam zamontowane w taki sposob cb w mojej megance(uniten 520xl + ML Sirio 145).
Na allegro mozna kupic ramke praktycznie pod kazde cb, a potem potrzebne juz tylko wolne miejsce nad czy pod fabrycznym radiem. Plusy tego rozwiazania to takie ze masz wszsytko pod reka, dobra widocznoasc obecnego kanalu a takze latwy dostep do pokretel. Mikrofon mozesz sobie takze do tej ramki przykrecic (jego uchwyt), to rownierz bardzo podreczne.Minusy, faktycznie glosnosc musi byc troche wiecej przekrecona bo wszystko przecierz schowane a to maly glosniczek. Ja mam ustawiona na polowe skali i slychac extra nawet powyzej 160/h. Niektorzy twierdza ze cale radio rzuca sie w oczy, ale mysle ze juz te czasy powoli chyba mijaja zeby ktos sie wlamywal dla 200zl do samochodu. Mi osobiscie przypadlo to do gustu. Pozdrawiam!

Baron

Post autor: Baron »

jack pisze:ysle ze juz te czasy powoli chyba mijaja zeby ktos sie wlamywal dla 200zl do samochodu.
Widać Kolego, że dużo czasu spędzasz poza granicami kraju :P

jack

Post autor: jack »

No niestety :( ale nie z wlasnego wyboru Kolego...

royb

Post autor: royb »

Też zamontowałem radio na widoku, ale pomyślałem, że jakby mieli wybijać szybę czy otwierać drzwi wytrychem a później odkręcać śrubki (torxy) bo wyrwać trudno to raczej sobie darują...

Zresztą na złodzieja nie ma rady - a jak mam nosić za każdym razem to nie miałby w mobilu ani radia ani cb

ODPOWIEDZ