iparts></a>
<a href= francuskie

Rekordowa kolumna Volvo

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

komandos007 pisze:kto ich sponsorował ? ? ? ? ? ? ?
Niech zgadnę - Volvo? :D
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

Awatar użytkownika
komandos007
sid
sid
Posty: 1944
Rejestracja: sobota, 2 stycznia 2010, 19:22
Renault: Laguna II ph II
Silnik: 3,0 V6
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: komandos007 »

PiasQ pisze:Niech zgadnę - Volvo? :D
Nas nikt nie sponsorował i daliśmy rade w krótkim czasie się zorganizować. My tworzymy inną rodzinę Renault. RP jest tylko marką sprzedającą auta a my Kluby jesteśmy rodziną użytkowników i wzajemnie sobie pomagamy.

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Snake »

Aja wam powiem,że mam to wszystko w du...Czy zatwierdzą czy nie i tak bede dumny,bo uczestniczyłem w czymś niesamowitym i nie zapomnianym.Tyle renófek,tyle fajnych ludzi i Kubica...Olać resztę. A jak Volvo będzie miało rekord a my nie to tylko kolejny dowód że liczy się kasa ;)
Ostatnio zmieniony niedziela, 12 września 2010, 22:17 przez Snake, łącznie zmieniany 1 raz.
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Sidenis »

SnakeEyes pisze:Olać resztę. A jak Volvo będzie miało rekord a my nie to tylko kolejny dowód że liczy się kasa ;)
O dobrze gadać -polać temu człowiekowi :D Snake zgadzam się z Tobą w 100%
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

Tak, ale jak by był pobity rekord to moja Renófka podskoczyła by na wartości lol
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 13 września 2010, 06:52 przez Vargas, łącznie zmieniany 1 raz.
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

Awatar użytkownika
Bartex
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 461
Rejestracja: piątek, 18 czerwca 2010, 09:42
Renault: Clio RS
Silnik: MOCNY
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Post autor: Bartex »

Byłem na wczorajszym rekordzie Volvo z Mamą bo jest użytkowniczką tej marki... Muszę przede wszystkim pogratulować Volvo rekordu, i bardzo wielkie brawa za organizację!! Organizacja była na prawdę na wysokim poziomie :)

Ale to nie zmienia faktu, iż ustanowili rekord kolumny aut marki VOLVO, a my nieoficjalny RENAULT. Nawet jak nie pobiliśmy rekordu to jestem dumny, że tam byłem i że poznałem dużo zajefajnych ludzi :)
Obrazek

agentos
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 852
Rejestracja: poniedziałek, 5 lipca 2010, 21:28
Lokalizacja: Janikowo
Kontakt:

Post autor: agentos »

Widzę że dochodzimy do setna sprawy...
Ja też dołączam się do waszych wpisów... cieszę się że dołączyłem do tak fajowej Rodziny Renófek ;)
Jakie superowe wspomnienia z Poznania... niezapomniane cudowne chwile...

Espers

Post autor: Espers »

Tak czy siak pokazaliśmy, że takie rzeczy są możliwe. Sądzę, że chłopaki z Volvo pomysł ściągnęli z nas. Co prawda załatwili to szybko i na miejscu za co szacun się należy.

G-Boy

Post autor: G-Boy »

SnakeEyes pisze:i tak bede dumny,bo uczestniczyłem w czymś niesamowitym i nie zapomnianym
no i chyba o to w tym wszystkim chodzi :)

A wiecie co jest najlepsze? Ze jak dla RP kiedys nadejda ciezkie i trudne czasy - to Kluby beda mogly smiac im sie w Twarz, bo nie sadze zeby idea jaka przyswieca kazdemu klubowi, miala w najblizszym czasie stracic na aktualnosci. A w RP to sa czyste kalkulacje, co sie oplaci a co nie.

Niemniej, jak widzialem wczoraj w TXpresie relacje... to przyznam RESPECT dla Volvo.. Sam o maly wlos nie kupilem pojazdu tej marki ktora do dzis mnie fascynuje... brawa

mamb0

Post autor: mamb0 »

siema użytkownicy renufkowych pojazdów..

Wpisałem się w tym temacie bo widzę (czytam) że macie problem z rekordem Naszym..
Nas było 570 Was o ponad 100 aut więcej (NIEOFICJALNIE).. Ci co tam byli wiedzą jakie to jest uczucie jechać w takiej kolumnie..
nie będę się rozwodził ile renówek jeździ po polskich drogach a ile VOLVO Każdy taki wyczyn zasługuje na szacun, szacunek, piątkę czy jak to tam każdy nazywa..
Czytam co piszecie i jeden z Was napisał że był na Naszym zlocie i pochwalił organizacje..
na tę chwilę NASZ rekord jest OFICJALNY a Wasz .. no cóż.. jak będziecie lepsi od Nas to za 2 może 3 lata was pobijemy :D...
VOLVO to styl życia..




Pozdrowienia z volvoforum :D (nie wiem czy się mogę tak podpisać.. pewno dostanę kreskę od modów :D)

G-Boy

Post autor: G-Boy »

mamb0 pisze:że macie problem z rekordem Naszym..
Najmniejszego ;)
mamb0 pisze:pewno dostanę kreskę od modów
moze nie...tylko pamietaj - jakby nie patrzec wasza kolumna NIGDY nie pobije naszej..a wiesz czemu? Dlatego, ze rekord byl bity w najdluzszej kolumnie aut DANEJ MARKI a nie ogolnie , wiec chyba Volvo nigdy nie bedzie sie nazywac Renault. Tak wiec mysle ze oba rekordy sa jedyne w swojej klasie i zasluguja na pelny szacun. Teraz tylko trzymac kciuki aby oba rekordy jak najdluzej pozostaly w "polskich" realiach i tyle ;)

Maciek
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 549
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 20:35
Renault: Laguna + Clio
Silnik: 2.0 dCi + 1.2 D7F
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Maciek »

Gratulacje dla kolegów z volvo. Gratuluje przede wszystkim silnego organizatora i sponsora w jednym, ktorym byl dealer (jeden z wiekszych w kraju). Sponsor zapłacił za przedstawiciela to był. Sponsor załatwił puste ulice to były. Nasz sponsor zalatwil nam do dyspozycji tor Poznań. Nie mówcie że to mało. Pamietajcie, że bez wsparcia i aprobaty RP aby wykonać próbę podczas spotkania w Poznaniu moglibysmy sobie tylko pogadać o rekordzie. Wiec uszanujcie to co sie wydarzylo.
Mam nadzieje, że dotarło w końcu do kolegow i kolezanek że rekord volvo nie ma nic wspolnego z naszym. Rekordy są ustanawiane oddzielnie dla kazdej marki.
Senior PIKUR
Klub Renault 3Miasto Opiekun grupy

Awatar użytkownika
malczyk2000
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 295
Rejestracja: sobota, 28 czerwca 2008, 06:43
Renault: Espace IV
Silnik: 2.0T F4RT

Post autor: malczyk2000 »

Maciek pisze:Nasz sponsor zalatwil nam do dyspozycji tor Poznań.
Zgadza się, ale nie podlega dyskusji że RP dało ciała i generalnie nas olało co było widać nawet na torze.
Powered by L7XE V6 24V

Espers

Post autor: Espers »

I w mediach. Tu prawie nic o rekordzie. O imprezie ogólnie i Kubicy owszem a jak ale o nas.........

brave1

lekka róznica

Post autor: brave1 »

Taka mała subtelna różnica miedzy jednym a drugim rekordem

WY..na torze ....
MY przez dwa miasta....

Niby nic a jednak róznica wielka..i nie wiem czy można je porównywać

wy bedziecie najlepsi na torzy my natomiast przez miasto moim zdaniem to dwa rozne rekordy


polecam :
http://comtv.pl/index.php?inc=mvc&file= ... d=2663&v=1


pzdr

ODPOWIEDZ