iparts></a>
<a href= francuskie

Rekordowa kolumna Volvo

Moderator: Grupa Moderatorów

blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Post autor: blondas »

biorąć pod uwagę ile Volvo jest zarejstrowanych w PL a ile Renówek to nasz rekord przy ich wygląda blado ;)
Podobno na świecie szaleje jakiś kryzys. Ale my postanowiliśmy w nim nie brać udziału. J.Clarkson

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: kudlaty »

tak tak i teraz po kolei będą się tu rejestrować użytkownicy volvo żeby powiedzieć jacy to oni zaje.... bo jechali gdzieśtam skądśtam czymśtam pocośtam.

masakra jakaś, po kiego te dyskusje są dalej prowadzone, każdy wie jak było. co było fajne a co nie. o volvo też już słyszeliśmy więc nie musicie się tu przechwalać.

zróbmy sobie razem spota, napijmy się browar i tyle, a po co na darmo dyskutować kto jest lepszy a kto gorszy, bez sensu majtki (tzn gadki)

czy na torze czy na ulicy (i tak zamkniętej), jeden grzyb. wy macie swój my swój, wszyscy są szczęśliwi brawa

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Snake »

kudlaty pisze:tak tak i teraz po kolei będą się tu rejestrować użytkownicy volvo żeby powiedzieć jacy to oni zaje.... bo jechali gdzieśtam skądśtam czymśtam pocośtam.
dokładnie.przestaje już w ten wątek zaglądać roll
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Re: lekka róznica

Post autor: Vargas »

brave1 pisze:Taka mała subtelna różnica miedzy jednym a drugim rekordem

WY..na torze ....
MY przez dwa miasta....

Niby nic a jednak róznica wielka..i nie wiem czy można je porównywać

wy bedziecie najlepsi na torzy my natomiast przez miasto moim zdaniem to dwa rozne rekordy


polecam :
http://comtv.pl/index.php?inc=mvc&file= ... d=2663&v=1


pzdr
Dobrze że rekordów nie ma na trawie, na piasku po lesie itd. roll Rekord jest rekordem i liczy się kolumna aut.
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

G-Boy

Post autor: G-Boy »

no to proponuje za rok borki w stylu renault & volvo.. czyli rekordzisci łączcie sie! brawa

RomekS

Post autor: RomekS »

To jest dobry pomysł z zaproszeniem volvo na zlot Renaulta , mogły by być niezłe rywalizacje . Bądz co bądz volvo łyknęło trochę techniki z Renault . Jestem za .

blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Post autor: blondas »

nie kumam dlaczego nie morzemy sobie pogadać o Volvo ...
ktoś ma jakieś kompleksy?
w czym problem że ktoś się zalogował z innego klubu?
nie podoba się temat to nie zaglądajcie i basta :)
Podobno na świecie szaleje jakiś kryzys. Ale my postanowiliśmy w nim nie brać udziału. J.Clarkson

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Sidenis »

blondas, dobrze mówisz :) A co do Twojego pomysłu G-Boy, ze wspólnym zlotem -też jestem za.

Każdy z nas ma swój rekord, i każdy rekord jest unikalny. Myślę, że tego powinniśmy się trzymać. Udało nam się w około miesiąc skrzyknąć ogrom ludzi, którzy poświęcili swój czas, którzy zmęczeni wjechali na tor i przynajmniej na razie mamy nieoficjalny rekord. Udało nam się pobić Belgów :)
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Hmm..wole nie wyobrazac sobie tej kolumny aut 2 marek, jesli parade przez miasto bysmy zrobili hehehe..

blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Post autor: blondas »

i w borkach byśmy się raczej nie pomieścili ;)
Podobno na świecie szaleje jakiś kryzys. Ale my postanowiliśmy w nim nie brać udziału. J.Clarkson

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Sidenis »

blondas, ponoć w 1 domku potrafi się zmieścić kilkanaście osób. Ale o tym to Bazyli się wypowie :P
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

Tomekvolvo940

Post autor: Tomekvolvo940 »

witam, mam stały kontakt z Volvo jako klubowicz i fan więc zapraszamy...a tak w wnioskach moich to bardzo skromnie wypadają inne kluby jeśli chodzi o zmobilizowanie się na spoty, ogniska, gokarty, pinball itp. W Volvo to działa perfekcyjnie ale może się to zmienić w Renault:)

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Sidenis »

Tomekvolvo940 pisze:wnioskach moich to bardzo skromnie wypadają inne kluby jeśli chodzi o zmobilizowanie się na spoty,
A moim zdanie to zależy głównie od możliwości organizowania sobie wolnego czasu przez klubowiczów. Nie każdy ma ten komfort, że pracuje 8-16 od poniedziałku do piątku i do domu nie musi przynosić pracy. A nawet czasem taki człowiek, który spędza dni w pracy woli odpocząć w gronie rodziny zamiast ze znajomymi.

Weźmy za przykład mnie: na tydzień pracuję mniej niż "przeciętny" Polak, bo według prawa mój tydzień pracy wynosi dokładnie 37 h 55 min i teoretycznie powinnam mieć więcej wolnego czasu niż pozostali. Jednak tak nie jest, nie raz i nie dwa musiałam zostać po dyżurze, musiałam przyjść z wolnego....

Także takie porównania jak powyższe, że Wam udaje się zawsze zorganizować duży spot, a pozostałym jest gorzej jest bezzasadne. Udaje się to fajnie -zacieśniajcie więzy, spotykajcie się i tak dalej. Ale nie mówcie, że jesteście lepsi od innych, bo nie mogą się spotkać... Każdy jest na swój sposób najlepszy.
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Snake »

Tomekvolvo940 pisze:W Volvo to działa perfekcyjnie ale może się to zmienić w Renault:)
Na Poznaniu było nas więcej, na Borkach co roku od kilu lat jest dużodziesiąt autek więc myślę że u nas też jest fajnie viva
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

Tomekvolvo940

Post autor: Tomekvolvo940 »

Sidenis, rozumiem Ciebie, ja pracuje np. od 7.30-15.30 ale muszę wyjeżdżać już o godzinie 06.15 tak samo powrót. Ale można organizować spoty co 2 tygodnie tak jak się to przyjęło w volvoforum, choć na 2h w miejscach ogólnie dostępnych jak np. w trójmieście to http://www.karczmatrzydeby.pl/ każdy ma blisko:).Bardziej mi chodziło o to że czym więcej samochodów danej marki ludzie się bardziej alienują nie utożsamiają się (nie mówię tu o Ludzi z Renault Clubu)niż się do siebie zbliżają, nie wiem dlaczego tak się dzieje. Może po prostu traktują swoje auta jako narzędzia do jazdy z A do B.

ODPOWIEDZ