iparts></a>
<a href= francuskie

RENAULT R-LINK ― DOSTĘP DO USŁUG ON-LINE W SAMOCHODZIE

Moderator: Grupa Moderatorów

sbmisiekl
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2017, 10:00
Renault: captur e-tech plugin
Silnik: 1,6
Lokalizacja: Warszawa

Re: RENAULT R-LINK ― DOSTĘP DO USŁUG ON-LINE W SAMOCHODZIE

Post autor: sbmisiekl »

Ja korzystam z Android Auto, u mnie też działa. Ale Android Auto ma ograniczone aplikacje. Ja chciałbym korzystać jeszcze z innych a bez mirrorlinka nie mogę. Ponoć potrzebna jest jakaś ingerencja w oprogramowanie rlinka i uaktywnienie tej funkcji. Szukam kogoś kto mógłby to potwierdzić lub wie jak to zrobić.
Pozdrawiam

Malediwyps
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 4 stycznia 2018, 16:42
Renault: Latitude
Silnik: 170 KM

Re: RENAULT R-LINK ― DOSTĘP DO USŁUG ON-LINE W SAMOCHODZIE

Post autor: Malediwyps »

sbmisiekl pisze: sobota, 21 września 2019, 15:38 Czy ktoś z użytkowników rlinka potrafił uruchomić aplikację mirrorlink i uzyskać na ekranie samochodu lustro wyświetlacza ekranu podłączonej kablem usb komórki?
Jaką konkretnie aplikację trzeba zainstalować na telefonie z androidem, żeby taką możliowść uzyskać? Bo takiej która nazywałaby się "mirrorlink" nie mogę znaleźć...

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: RENAULT R-LINK ― DOSTĘP DO USŁUG ON-LINE W SAMOCHODZIE

Post autor: VoN »

Tu prawdopodobnie jest blokada w ustawieniach r-linka, podobnie jak z odtwarzaniem filmów w Rlink2.
Nawet na filmach instruktażowych Renault jest pokazane że mirrorlink to w sumie funkcja tylko dla połączeń z Androidauto i OS.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Vinkes
Bywalec
Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek, 25 listopada 2019, 11:13
Renault: Kadjar
Silnik: 1.3

Re: RENAULT R-LINK ― DOSTĘP DO USŁUG ON-LINE W SAMOCHODZIE

Post autor: Vinkes »

VON ma rację. Funkcja jest tylko dla Androidauto i OS. Jezeli chodzi o te opcje to każdą z nich można włączyć z poziomu samochodu tyczy sie to wersji R-LINK 2.2 jak i 3.3 bo teraz w 7.0 maja wszystko.

bartasKRK
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: sobota, 20 marca 2021, 05:00

Re: RENAULT R-LINK ― DOSTĘP DO USŁUG ON-LINE W SAMOCHODZIE

Post autor: bartasKRK »

Witam.
Odświeżę kotleta. Zakupiłem używane megane z 2017 roku. Jak mogę na nowo aktywować usługi online? Rozumiem, że po pewnym czasie jak nie ma się już aktywnych tych usług to po prostu samochód nie łączy się z internetem?

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: RENAULT R-LINK ― DOSTĘP DO USŁUG ON-LINE W SAMOCHODZIE

Post autor: VoN »

bartasKRK pisze: poniedziałek, 7 czerwca 2021, 19:34 Witam.
Odświeżę kotleta. Zakupiłem używane megane z 2017 roku. Jak mogę na nowo aktywować usługi online? Rozumiem, że po pewnym czasie jak nie ma się już aktywnych tych usług to po prostu samochód nie łączy się z internetem?
Musisz zarejestrować się na https://myr.renault.pl/ tam wchodzi się chyba w "aktywne usługi" i można aktywować za niemałą opłatą ;)
Ogólnie lipa R-Link2 nie aktualizowany od ponad roku.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

atropos
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 26 sierpnia 2022, 06:59
Renault: Twingo 3
Silnik: 0.9 TCE
Lokalizacja: Międzyświeć

Re: RENAULT R-LINK ― DOSTĘP DO USŁUG ON-LINE W SAMOCHODZIE

Post autor: atropos »

Pewnie odkop roku, ale co tam - warto zapytać. Twingo 3 z R-Link - czy do tego są jakiekolwiek aplikacje? Może obrotomierz wyświetlać? Wiem, że na komórce biedniejszy system miał taką możliwość.

ODPOWIEDZ