iparts></a>
<a href= francuskie

[Laguna I] Linki do oceny

Masz dylemat...

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
slawekk
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 59
Rejestracja: środa, 25 czerwca 2008, 13:00
Renault: Laguna 2
Silnik: jest
Lokalizacja: Łódź

Re: Laguna I ph I albo II V6 12V z łodzi do oceny

Post autor: slawekk »

12v ma jeden plus jest na łańcuchu brawa i to chyba koniec plusów.
Spalanie wieksze niż ma 24V a osiągi jak Clio RSI, do tego ten model jakiś biedny zbok
Jak nie ma gazu to stara V-ka sie nie opłaca

apbo

Laguna I PROSZĘ O OCENĘ

Post autor: apbo »


Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: Laguna I PROSZĘ O OCENĘ

Post autor: Snake »

za te pieniądze to ona wygląda wręcz za ładnie :D Jak nie ma rdzy, silni dobrze pracuje, była malowana mniej niż 3/4 auta to brać :ala: Elektrykę czy inne pierdoły zawsze można porobić pijaki
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

apbo

Re: [Laguna I] Linki do oceny

Post autor: apbo »


suplix
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: wtorek, 23 lutego 2016, 10:58

Re: [Laguna I] Linki do oceny

Post autor: suplix »

Dobra... poszedłem za radą Snakea i piszę tutaj. Mam nadzieję że dobrze trafiłem tym razem... :P Otóż kupiłem ostatnio Renault Lagunę I (z tego co się zorientowałem) z 1998 roku z silnikiem 1.6 w benzynie. Dobrze mi się go prowadzi i póki co nie widzę żadnych większych problemów ale chciałbym go zrobić w gazie i zastanawiam się jak mogłoby to wyglądać... możecie mi coś podpowiedzieć więcej w tym temacie?? Wcześniej zastanawiałem się czy go w ogóle nie kupić od razu z gazem ale ktoś mi odradził bo że nie będę miał pewności jak to w ogóle zostało wykonane bez gwarancji i w ogóle... Tak więc teraz szukam. Może wy gdzieś w okolicach warszawy robiliście takie instalacje sobie i możecie mi z doświadczenia poradzić jakieś konkretne miejsce albo odradzić??

gubrik
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: środa, 2 marca 2016, 17:30
Renault: Megane
Silnik: 1.6

Re: [Laguna I] Linki do oceny

Post autor: gubrik »

No kupować od razu z gazem to jak proszenie się o przypał stary :P Kupuj bez i w razie co sam montuj.

Energy Gaz Polska
Klinika LPG
LPG - montaż
Autowojownicy

Popróbuj tam napisać coś i zobacz co ci odpowiedzą i za ile.

suplix
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: wtorek, 23 lutego 2016, 10:58

Re: [Laguna I] Linki do oceny

Post autor: suplix »

Dzięki za podpowiedź. Wysłałem już do nich zapytania i zobaczymy co mi odpowiedzą. Mam nadzieję że w miarę szybko da radę się tym zająć ;) Poprzeglądałem sobie też ich strony i jeszcze nie żeby to o czymś świadczyło ale najsensowniej mają zrobione te z Energy i LPG-montaż. Reszta jakoś mnie do siebie nie przekonuje :P

Delikatnie coś dopiszę... Z kilku miejsc zaproponowali mi po kolei BRC, Tomasetto albo Staga. Jak myślicie które by się bardziej opłaciło wziąć?

mała aktualizacja; Chyba jednak wezmę zrobię to BRC co mi proponują w Energy Gaz bo wydają się sensowni i nie ukrywam dobrze mi temat opisali i wyjaśnili. Moja opinia została zbudowana na podstawie kontaktu z tymi warsztatami i ci z EGP sprzedali mi się najlepiej :P Mam nadzieję że będzie wszystko dobrze ;)

ODPOWIEDZ