iparts></a>
<a href= francuskie

SCENIC 2002r-czy lepsza LAGUNA II z 2002r

Masz dylemat...

Moderator: Grupa Moderatorów

blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Post autor: blondas »

polecal bym Ci scenica...to naprawde wspanialy samochod jesli sie tylko czlowiek pogodzi z taboretowym fotelem ktory jest raczej kiepskawy na trasy dluzsze niz 1000km dziennie lol
Obrazek Obrazek

poltora roku ujezdzalem scenica 1,9 DCI z 2003 roku i po zrobieniu nim 100000 km nadal sie nim jezdzilo wspaniale...
zamienilem na nowe bravo i teraz za nim tesknie lol

moroh

Post autor: moroh »

Ojoj, to po co zmieniałeś :P A tak musisz leczyć tęsknotę ;)

blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Post autor: blondas »

juz wkrotce wylecze...
ale to na jesieni najwczesniej ;)
wtedy sie pochwale !

moroh

Post autor: moroh »

Czekam z niecierpliwością, sam się rozkminiam nad wymianą na coś nowszego i mniejszego nawet. Tak obstawiam clio 2 z 1.4 16v lub z 1.5dci ;) No ale się zobaczy.. bo może by mi też wystarczy M2 z 1.4 16v - i tak sportowo nie jeżdżę, a do rozbujania m2 chyba ten silnik wystarczy.. mrgreen

Awatar użytkownika
Kokos
Oklejony
Oklejony
Posty: 205
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 21:11
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Kokos »

no nie wiem, ja ma 1,6 i mi mało, ale może to dla tego że wcześnij miałem clio II 1,6 110KM, a co do takiego silnika w clio to na prawde polecam. Samochód straszeni dynamiczny, do 100 robiłem w około 9,5. A można nim też spokojnie jeździć, w trasie jadąc zgodnie z przepisami, no może ciut szybciej niż pozwalają można bez problemu zejść poniżej 6.
Kokos
Chełm

było: 19, 19, clio, megane,focus, laguna, C5 i kilka innych
jest: DS5 2,0blueHDI 180, Laguna GT Grandtour , FJR 1300

moroh

Post autor: moroh »

Z moją dziadkową jazdą w okolicach 90-110 [poza przepisowo] to raczej nie będzie problemu ze spalaniem.. ;) Rozejrzę się, jak już będą finanse na takie cacko, bo nie powiem, fajna sprawa takie clio z 1.4 a i malutkie a i dynamiczne.. Ot, sprytne takie.

Co do m2 i koników - no nie dziwię się, że teraz Ci brakuje trochę mocy, ale w megi przyzwyczajony jestem do muła teraz, bo to co mam, musi rozpędzić tonę, a ma tylko 75KM na 1.4. :) Tzn. Ambitnie! lol

ODPOWIEDZ