iparts></a>
<a href= francuskie

Rozglądam się :)

Masz dylemat...

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Rozglądam się :)

Post autor: PiasQ »

ogólnie szukam, jak dobrze wszystko pójdzie to po wakacjach coś się pomyśli ...
myślę nad clio lub r19, ale wszystko zależy od ceny ...
teraz pytanko:
http://allegro.pl/show_item.php?item=403910269
czemu tak tanio? ... zna ktoś może ten samochód?
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

kasik:)

Post autor: kasik:) »

zauważ iż nie ma zdjęcia przodu... może jakiś dzwonek.. i wwgniecenie ma i koleś nie chciał pokazać....

Awatar użytkownika
jahoo
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 127
Rejestracja: wtorek, 27 maja 2008, 10:09
Lokalizacja: [3M]iasto
Kontakt:

Post autor: jahoo »

Deske ma od Baccary albo 1.8 16V - na środku ma daszek nad kratkami od nawiewu. To jak mi sie wydaje nie byl standart, co widac po innych ogloszeniach chociazby. Widac jakas kombinacja byla, pytanie jaka... ? Ogolnie cena nie jest bardzo wysoka.

Piasq, ostatnio zalozylem 4 glosniki do mojego Clio`ka. Wartosc wzrosla pewnie 2-krotnie, moze jednak bys chcial ?:D Tanio oddam, na gaz Ci jeszcze starczy.
Grupa [3M]iasto
Safrane 3.0V6 phI

immortal3k

Post autor: immortal3k »

przod ph2 tył od ph3 takze albo dzwon albo rdza jadla :D :/

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

ok, co powiecie mi o R19? Jakieś bolączki? W jakiej cenie powinienem dostać w dobrym stanie samochód z 94-95 roku? Czy silniki 1.4 + LPG są dobrym wyborem?
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

http://otomoto.pl/renault-19-C6160755.html

Kojarzy ktoś? Cena podejrzliwa, czy raczej normalna? Jako, że moje fundusze są bardzo okrojone, wolałbym, żeby przez pierwsze kilka miesięcy nie było nic do wymiany (no ale wiadomo, wszystkiego przewidzieć się nie da :P)
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

Awatar użytkownika
Kokos
Oklejony
Oklejony
Posty: 205
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 21:11
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Kokos »

ja miałem 1,4 z lpg ale c3j czyli 60KM z95r, dawała radę, maks około 160 w cztery osoby, spalanie gazu średnio 7,5 -8,5 l. Co do awatyjności, gaz założyłem do 7 letniego auta o przebiegu 90kkm, auto do tamtej pory było serwisowane w ASO, na gazie zrobiłem 120kkm przez 3 lata. w tym czasie dwa razy dmuchnęło uszczelkę pod głowicą, ale biorąc pod uwagę koszt instalki wtedy (1000pln) i ceny gazu to takie awarie to były pikuś. Gaz zwrócił mi się wtedy po 3-4misiącach. ogólnie autko naprawdę wygodne jak na tamte czasy, trochę głośna praca zawieszenia z przodu, nawet jak wszystko było zronione, do tego jeszcze musiałem wymienić maglownicę, ale biorąc pod uwagę wiek, przebieg, oraz drogi po jakich codziennie dojeżdżam do pracy to i tak uważam za dobry wynik/
Kokos
Chełm

było: 19, 19, clio, megane,focus, laguna, C5 i kilka innych
jest: DS5 2,0blueHDI 180, Laguna GT Grandtour , FJR 1300

michael

Post autor: michael »

ja bym na twoim miejscu poszukał jakiegoś twingo ;) to jest poczciwy samochodzik

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

samochód prócz normalnego przewożenia własnej osoby ma też służyć do pakowania się na studia (4 osoby + bagaże), także Twingo stanowczo będzie za małe ... Mieliśmy kiedyś Twingo i na prawdę było fajne, ale niestety za małe jak dla mnie ;]
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

michael

Post autor: michael »

nie no dla 4 raczej odpada chociaż trochę w tej konfiguracji przejechałem :) owocnego szukania...

Awatar użytkownika
tomqu
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2008, 21:36
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: tomqu »

Jako użytkownik Renault 19 spokojnie mogę polecić. Co do minusów to nie kupuj raczej wersji z 1995r bo one mają najgorsze blachy (progi i tył podłoga) . Ja mam silnik 1.4e (75km) LPG i jestem bardzo zadowolony za 4000-5000zł powinieneś dostać ładny egzemplarz. Oczywiście trzeba zwrócić uwagę na belkę bo jak we francuzach padają. Dla studenta myślę że bardzo dobre autko ( sam jestem na 3 roku) Można też poszukać wersji 1.7 gdyż jest bardziej elastyczna.
Wiecej info znajdziesz na www.renault19.pl.

Pozdawiam

Weasel

Post autor: Weasel »

kurde r19 z silnikiem 1,4 za 4000-5000 zł -
ja lalunie z 97 roku z lpg za 8500 sprzedalem do wymiany to co we wszystkich autach - rozrzad hamulce, plyny...

a komfort jazdy duzo wiekszy niz w r19

a jesli takowej szukasz to tylko z silnikiem 1,7 mono 75KM lub multi 90 (rzadkosc na rynku) silniki bezawaryjne, tanie w utrzymaniu i zwawe

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

no właśnie Maciek R21 przekonywał mnie do 1.7 mono, ale multi wręcz przeciwnie ;) ... a co do Laguny ... może kiedyś ... na razie potrzebne mi coś do jeżdżenia :) ... w końcu pierwszy własny samochód, więc nie będę zbyt wiele wymagał ;)
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

Arcadio

Post autor: Arcadio »

PiasQ pisze:samochód prócz normalnego przewożenia własnej osoby ma też służyć do pakowania się na studia (4 osoby + bagaże), także Twingo stanowczo będzie za małe ... Mieliśmy kiedyś Twingo i na prawdę było fajne, ale niestety za małe jak dla mnie ;]

Bierz r19 z silnikiem 1721 albo 1.8 F3P... 1.4 tylko energy, ale pali tyle co F3P wiec imo nie mam sensu.

Arcadio

Post autor: Arcadio »

PiasQ pisze:no właśnie Maciek R21 przekonywał mnie do 1.7 mono, ale multi wręcz przeciwnie ;) ... a co do Laguny ... może kiedyś ... na razie potrzebne mi coś do jeżdżenia :) ... w końcu pierwszy własny samochód, więc nie będę zbyt wiele wymagał ;)
Multi ma jedną wadę - że dolot nad silnikiem idzie i trzeba szawsze rozbierać wsjo. Ja bym brał F3P jak napisałem.

ODPOWIEDZ