iparts></a>
<a href= francuskie

Renault Espace II

Masz dylemat...

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
OLI_F50

Renault Espace II

Post autor: OLI_F50 »

Witam Wszystkich młlośników Renault.
Chciałbym zacząć na dłużej przygodę z tą marką, choć wcześniej miałem okazję jeździć R19 '89 1,7 MPI szwagra (całkiem zrywne autko :) ).
Zamierzam kupić rodzinne autko jakim jest Espace II, jednak nie bardzo mogę znaleźć jakiekolwiek informacje nt wad i zalet (tu w zasadzie samemu można znaleźć... ;) ), usterkowości tego modelu, trwałości silników benzynowych jak i jednego 2,1 td itp. Znalazłem jakieś materiały na stronie AutoŚwiat-a, ale ograniczyły się one raczej do opisu modelu niż do przedstawiania auta jako używane. Opinie użytkowników są, ale jak to bywa, nie zawsze są pełne. Na tutejszym forum niestety też nie mogę znależć bliższych informacji, może nie jest to model popularny, lubiany ? Proszę o wszelkie sugestie i opinie czy linki dotyczące tego modelu, będę bardzo wdzięczny...
Pozdrawiam.

blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Post autor: blondas »

wiecej informacji znajdziesz na stronie
www.espacepl.org
sam jestem posiadaczem takiego autka z 1995 roku 2,2 benzynka i niestety autko nie jest wolne od wad ale jesli jestes cierpliwy i nie boisz sie renault napewno bedziesz zadowolony a samochodzik napewno da Ci wiele frajdy...

jesli chcesz kupic taki autobusik to polecam Ci kupno takiego auta w szwajcarii...sa tam najtansze,nejlepiej zachowane i z najmnijeszymi przebiegami...
http://www.autoscout24.ch/AS24Web/List. ... country=CH
tu masz 2 strony do wyboru do koloru

i jeszcze zdjecie mojego! :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Podobno na świecie szaleje jakiś kryzys. Ale my postanowiliśmy w nim nie brać udziału. J.Clarkson

OLI_F50

Post autor: OLI_F50 »

Wielkie dzięki Blondas!!! Potrzebowałem właśnie czegoś takieho jak forum do tego modelu.
Wiem, że autko potrzebuje cierpliwości, a mnie jak narazie jej nie brakuje...;)
A Twoj Espace na ładych aluskach prezentuje się super !!!

stanisław

Post autor: stanisław »

tak blondas to dobre auta mam espace3 ale 2.2dci ale miałem espace przed twoim modelem w benzynie 2.2 super sie tym jezdzi

ODPOWIEDZ