iparts></a>
<a href= francuskie

[Arkana 2021] Opinie

Masz dylemat...

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
rem88
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 27 listopada 2021, 14:03
Renault: Captur
Silnik: 0.9

[Arkana 2021] Opinie

Post autor: rem88 »

Cześć!

Rozważam zakup Arkany, TCE 140 lub E Tech 145. Czy są tu posiadacze tego modelu? Będę wdzięczny za opinie - zalety/wady, faktyczne spalanie.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [Arkana 2021] Opinie

Post autor: kudlaty »

Nie kojarzę by ktoś tutaj chwalił się zakupem Arkany. Jest to świeżynka więc raczej długodystansowych opinii nie znajdziesz. Najprędzej tylko opinie testowe niestety.

Blady
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 14 lutego 2022, 07:46

Re: [Arkana 2021] Opinie

Post autor: Blady »

Witam. Jestem zdecydowany na zakup Arkany E-Tech i chciałem jeszcze w lutym złożyć zamówienie na auto. Czy możecie polecić jakiegoś dilera z okolic Warszawy, Lublina, Kielc lub Radomia? Jakie rabaty można uzyskać od cen katalogowych na auta z rocznika 2022? To moje pierwsze doświadczenie z dilerami tej marki.

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: [Arkana 2021] Opinie

Post autor: VoN »

Jeśli zakup indywidualny to cudownych rabatów nie uzyskach, na firmę trochę lepiej. Na temat Arkany nie będę się wypowiadał bo to ten typ auta który mi w ogóle nie podszedł ;)

Zrób tak że powysyłaj mejle do ASO z zapytaniami o cenę, ja jechałem po Koleosa 350km dlatego że dostałem większe rabaty w ASO w Gdańsku niż w ASO w Łodzi i nie chodziło tu o tysiąc zł :D

Napisz do filip.matuszewski@zdunek.pl z pytaniem o ceny i dostępność auta (mają 2-3 place gdzie trzymają auta od ręki)
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

ODPOWIEDZ