iparts></a>
<a href= francuskie

[Wrocław] warsztat

Poszukujesz dobrego fachowca?

Moderator: Grupa Moderatorów

Regulamin forum
WAŻNE! Dodaj w tytule tematu miasto w którym szukasz warsztatu!

np. [Lublin]- naprawa karty
mietek71

Post autor: mietek71 »

Ja takze polecam warsztat Diagnostic Car bo wedlug mnie sa fachowcami i warto polecac takich ludzi. Warsztat znajduje się w Radwanicach na Ul. Poprzecznej 2 kto tam pojedzie nie pozaluje, a rowniez slyszalem ze chipuja dobrze diesle. Moj kolega ma peugota 307 i sobie chwali:) POLECAM!

kubus71

Post autor: kubus71 »

Tak jak napisałem wcześniej Diagnostic Car w Radwanicach na Ul. Poprzecznej 2 przygotował ofertę dla klubu którą wynegocjowałem dla was. Jest naprawdę porządny warsztat który posiada bardzo nowoczesny sprzęt do diagnostyki oraz kodowania kart. Faktycznie prowadzi też Tunning Diesli i wiem że jest tanio i bardzo solidnie ten tunning a raczej chipowanie wykonywany.

mkonopka

Post autor: mkonopka »

kubal pisze:Ja byłem zadowolony z FranMotors na Przemkowskiej. Kilku innych klubowiczy z KRC też się tam pojawiało i również było zadowolonych. Zawsze umawiają się na konkretny termin i za wszystkie naprawy dają faktury.
FATALNE DOŚWIADCZENIE Z FRAN MOTORS
Faktycznie, obsługa jest miła, dają faktury, jednak na reklamację odpowiedzieli pisemnie, że wina jest moja bo w trakcie naprawy wskoczyłem do samochodu i uciekłem z warsztatu. Żenujące... wiecej szczegułów, zdjęcia uszkodzeń, opinie eksperta tu: http://franmotors.blogspot.com/

kepa416
Bywalec
Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: niedziela, 17 stycznia 2010, 12:48

Post autor: kepa416 »

Witam Panów ja poszukuje kogoś do rozrządu w okolicy Wrocławia ale bardziej na Południe okolice Jeleniej Góry

yater1

Re: warsztat we Wrocławiu

Post autor: yater1 »

Witam

Odświeżę trochę temat. Z pewnych powodów unieruchomił się mój ESPACE III 3.0 V6+LPG (oczywiście automat).

Potrzebuję sprawdzonego warsztatu który pogrzebał by trochę w silniku, zawieszeniu i był wstanie ruszyć również skrzynię biegów. Pewnie wszystko naraz w jednym zakładzie nie zrobię ale może mechanik od skrzyni + mechanik od reszty i będzie super.

Chcę przygotować auto na sezon i jeszcze trochę nim pojeździć a drobiazgów mniejszych lub większych się zebrało.

PS

Oczywiście wszyscy profesjonalni brawa no i nie drodzy (w kwestii jakość/cena stawiam na jakość). ;) samochodzik

bazi22
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 221
Rejestracja: niedziela, 14 marca 2010, 17:27
Renault: Clio IV
Silnik: TCe 90
Lokalizacja: Słupsk

Re: warsztat we Wrocławiu

Post autor: bazi22 »

Szukam warsztatu we Wrocławiu, który zajął by się szalejącym wskaźnikiem paliwa w Megi II.

Opis usterki w tym wątku
Bartek

Peugeot 308 SW 2.0 HDi
Renault Clio IV TCe 90

hahahaczyk

Re: warsztat we Wrocławiu

Post autor: hahahaczyk »

Fajny mechanik od francuzów jest na Fabrycznej w okolicach torowiska i DSW. Robiłem u niego kiedyś Xsarę, teraz robię Megankę... Pełen profesjonalizm!

PeteOne

Re: warsztat we Wrocławiu

Post autor: PeteOne »

Dd elektryki i komputera polecam serwis który jest na terenie Archimedesa.
http://www.dalbaserwis.pl/

Awatar użytkownika
ren_mar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: wtorek, 22 lutego 2011, 19:13
Renault: Megane
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: DW

Re: warsztat we Wrocławiu

Post autor: ren_mar »

Może i głupie pytanie, ale gdzie we Wrocławiu można w sprawnie i w rozsądnej cenie (nie wiem ile taka przyjemność może kosztować mając swoje części) wymienić olej? Tak żeby nic nie spaprali i nie upaprali :)
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...

megapage

Re: warsztat we Wrocławiu

Post autor: megapage »

nie polecam ZULU GARAŻ we Wrocławiu, na ul. Sosnowieckiej (wjazd od ul. Opolskiej) ze względu na zaporowe ceny... Wymiana turbo miła u mnie kosztować 500zł. Przyszło co do rozliczenia i gość naliczył 910zł (600zł robocizna + olej, filtry, itp.), a do tego mówi że to cena netto!!! Oczywiście rachunku/faktury żadnego nie dał, bo policzył po cenach netto....

W innych serwisach wymiana turbiny to koszt 100-300 zł (średnio 200zł ze zdjęciem miski olejowej), a u niego 500zł i okazuje się na końcu (czego wcześniej nie powiedział), że netto i jeszcze trzeba doliczyć cześci, za które liczy sobie prawie 2 razy więcej niż w sklepach we Wrocławiu. Na przykład za olej zamiast 90zł, policzył 150zł!!! Nie powiem, że nie zrobili roboty źle, bo oni tam się dobrze znają, ale ceny w stosunku do roboty są zaporowe... jak bym chciał fakture, to musiała bym zapłacić 1200zł!!! ...a mowie tylko o wymianie turbiny!
Jedym słowem drożej niż w ASO i brak informacji co do kosztów ostatecznej naprawy. Najpierw zrobią, wymienią na nowe, później sobie liczą. Tak samo najpierw mówią 500zł za robocizne, a na końcu przy oddaniu auta 600zł i to jeszcze netto!!! zdziwko

megapage

Re: warsztat we Wrocławiu

Post autor: megapage »

ren_mar pisze:Może i głupie pytanie, ale gdzie we Wrocławiu można w sprawnie i w rozsądnej cenie (nie wiem ile taka przyjemność może kosztować mając swoje części) wymienić olej? Tak żeby nic nie spaprali i nie upaprali :)
Z olejem nikt Ci nic nie spapra. Do prostych napraw polecam tanio mechaników z Alfa Serwis (Armii Krajowej 5) obok sklepu Skoda, przy skrzyżowaniu Armii Krajowej i Borowskiej, przy którym jest stacja LUKOIL (serwis jest obok stacji Lukoil, ale wjeżdża się pare metrów dalej od armii krajowej.

megapage

zulugaraż we Wrocławiu

Post autor: megapage »

Na internecie są takie opnie o Zulugaraż, ja miałem podobną sytuację:

"Ludzie! Nie łudźcie się piękną stroną internetową warsztatu i życzliwie zachowującym się młodym szefem! Szef to zwykły oszust. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o .... pieniądze.

Wymiana turbiny miała kosztować 500zł (co i tak jest drogo, bo inni biorą 200-300zł), a przyjechałem po auto i kazano mi zapłacić 1000zł!!! Zupełny brak informacji o naprawach i ich kosztach. Jeżeli nie lubicie przepłacać i płacić nawet 2 razy więcej za usługę niż w ASO to nie jedźcie tam!!!!!!!!!!!!!!
Właściwie to zapłaciłem 3-5 razy więcej niż w przeciętnych warsztatach! smierc

Jak próbowali Was już oszukać (po naprawie auta zawołali dużo więcej niż przed naprawą) - nie płacić i zgłaszać na policje jak nie chcą wydać auta!" policja

Dlatego, mając na uwadze cenę NIE POLECAM!

bartek1978
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: środa, 21 marca 2012, 15:21
Renault: scenic
Silnik: 1.9 dci

Re: warsztat we Wrocławiu

Post autor: bartek1978 »

To w końcu sam nie wiem gdzie pojechać z rozrzadem. France Serwis nie, Zulu Garaż nie. Nie ma we Wrocławiu warsztatu w którym można z czystym sumieniem zostawić auto, aby mieć doczynienia z sumienna naprawa, bez ścierania się z bucami, którzy myśla, że wszystkie rozumi zjedli bo w przeciwieństwie od Ciebie maja kanał i narzędzia, których Ty nie masz.

megapage

Re: warsztat we Wrocławiu

Post autor: megapage »

Rozrząd to nie jest skomplikowana sprawa, nie musisz jechać do ASO z tym... wystarczy warsztat od diesli.

Ja polecam France-Tronic (tel. 783-079-442)
i
"L.N.Stanko" Firma Serwis-Diesel-Transport
Wrocław 53-111, ul. Ślężna 138, tel. (71) 7835737

To dwie firmy razem współpracujące obok siebie, specjaliści od diesli. Mają chyba 100% pozytywnych opinii w serwisach internetowych zrzeszających warsztaty. Byłem u nich dzisiaj i polecam.
Za podpięcie pod kompa, szczegółową diagnozę, zmianę filtra paliwa i ponowną komputerową diagnozę (ok. godz. roboty) zapłaciłem 80zł. U innych to samo podpięcie kompa to 100zł, co dopiero mówić o jakiejś wymianie czy szczegółowej diagnozie komputerowej.

Za czyszczenie EGR i dolotów gość chce 100zł, ale narazie nie ma terminów, dopiero za tydz.

Uczciwa, fachowa robota za niewielkie pieniądze :)

Awatar użytkownika
ren_mar
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 72
Rejestracja: wtorek, 22 lutego 2011, 19:13
Renault: Megane
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: DW

Re: warsztat we Wrocławiu

Post autor: ren_mar »

jakaś aktualizacja?
może ktoś miał dobre/złe doświadczenie i chce się podzielić bo być może będę się musiał wybrać do elektro-/mechanika cry
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia...

ODPOWIEDZ