iparts></a>
<a href= francuskie

[Wrocław] Spawanie aluminium?

Poszukujesz dobrego fachowca?

Moderator: Grupa Moderatorów

Regulamin forum
WAŻNE! Dodaj w tytule tematu miasto w którym szukasz warsztatu!

np. [Lublin]- naprawa karty
ODPOWIEDZ
remila

[Wrocław] Spawanie aluminium?

Post autor: remila »

Witam!

Mam do zespawania katalizator, gdzie najlepiej we Wrocławiu można to zrobić? Każdy tłumikarz sobie z tym poradzi czy trzeba spacjalisty ;) ?

yari

Post autor: yari »

jedz do jakiegos ogarnietego tlumikarza, niech Ci to wyrzuci i zrobi "sportowy tlumik", czyli zostawi sama puszke, tak zeby stacje diagnostyczne nie mialy zadnego urazu, ze nie masz tlumika (z doswiadczenia wiem, ze sprawdzaja tylko optycznie)
no bo raczej nie wydaje mi sie, zebys chciala kupowac nowy katalizator -zdecydowanie odradzam uzywane katalizatory

remila

Post autor: remila »

yari pisze:jedz do jakiegos ogarnietego tlumikarza, niech Ci to wyrzuci i zrobi "sportowy tlumik", czyli zostawi sama puszke, tak zeby stacje diagnostyczne nie mialy zadnego urazu, ze nie masz tlumika (z doswiadczenia wiem, ze sprawdzaja tylko optycznie)
no bo raczej nie wydaje mi sie, zebys chciala kupowac nowy katalizator -zdecydowanie odradzam uzywane katalizatory
Witam!

Na razie zespawałem (pękł na łączeniu), szkoda było by go wyrzucać bo wygląda że jeszcze jest w dobrym stanie. Koszt spawania 30zł brawa

ODPOWIEDZ