iparts></a>
<a href= francuskie

Mega dobry i sprawdzony warsztat w Krakowie.

Poszukujesz dobrego fachowca?

Moderator: Grupa Moderatorów

Regulamin forum
WAŻNE! Dodaj w tytule tematu miasto w którym szukasz warsztatu!

np. [Lublin]- naprawa karty
ODPOWIEDZ
maslowy

Mega dobry i sprawdzony warsztat w Krakowie.

Post autor: maslowy »

Cześć wszystkim!! Od roku czasu jestem w posiadaniu Megi 1,4 RNE z 1999 roku. Wszystko elegancko śmiga, nic nie puka, nie stuka, nie piszczy, auto zawsze serwisowane w ASO. A tu nagle niespodzianka. W sobotę jeden wielki hałas. Okazało się, że mimo małego przebiegu jak na te lata dopiero 94.000 km do wymiany jest rozrząd + pompa wody. Wiem, powinienem to zrobić od razu po zakupie, ale to auto brane było od teścia :-) cokolwiek coś było nie tak był już w ASO. I co dalej!! Jako, że wczesniej byłem w posiadaniu Opla Corsy i jeździłem z tym tylko do jednego warsztatu, tak tez dzisiaj zrobiłem ponownie. Umówiłem się że podjadę, bez części oczywiście i zrobimy Megi na cacy. Jestem zachwycony ekspresem wykonania usługi, fajni i życzliwi mechanicy, włącznie z właścicielem na czele :-) Za wymianę rozrządu + pompę wody + doszło (o czym wiedziałem) pasek i rolki do alternatora + dorzuciłem wymianę oleju, filtrów, płynów jedyne 1100 PLN. Jestem zadowolony na maksa. Z góry i na pełnej odpowiedzialności maxymalnie polecam firmę FAVOS prz ulicy Pachońskiego 6 w Krakowie. W razie pytań jak dojechać i kontakt proszę o PW. Pozdrawiam.
PS. Moderatorzy będą wiedzieli, że wczesniej pytałem o sprawdzony i dobry warsztat Reni w Kraku, nie dostałem odp. więc posta wykasowałem.

ODPOWIEDZ