iparts></a>
<a href= francuskie

[Śląsk i Zagłębie Dąbrowskie] Wymiana nagrzewnicy

Poszukujesz dobrego fachowca?

Moderator: Grupa Moderatorów

Regulamin forum
WAŻNE! Dodaj w tytule tematu miasto w którym szukasz warsztatu!

np. [Lublin]- naprawa karty
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cebulini
Bywalec
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 1 grudnia 2019, 18:51
Renault: Thalia I
Silnik: 1.4 8V
Lokalizacja: Sosnowiec

[Śląsk i Zagłębie Dąbrowskie] Wymiana nagrzewnicy

Post autor: Cebulini »

Witajcie, niestety po ostatnich problemach z autem jestem zmuszony oddać auto do kogoś kto będzie w stanie wymienić nagrzewnice i zrewidować układ chłodzenia w mojej Thalii.
Nagrzewnica cieknie jak woda po nogach blacharze na widok Clio V6 z silnikiem z tyłu(hehe, śmiech przez łzy) i niestety zaczęła też oddziaływać na grzanie się silnika. Mechanik poprzedni który mi odpowietrzył układ chyba leci w kulki bo każe UPG robić bo jest niby wydmuchana.
Potrzebuje kogoś sprawdzonego i wartego zaufania bo nie tylko to bym chciał u niego zrobić ale póki co nagrzewnica jest na pierwszy miejscu. Najlepiej żeby to było gdzieś na Zagłębiu Dąbrowskim-czyli Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin te okolice.
"Mój mechanik" rzucił 700 złotych za UPG i 800 za nagrzewnice, da sie zrobić to taniej?

Darek001
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: środa, 12 lutego 2020, 17:45
Renault: Laguna 2 grandtour
Silnik: 1.8 16v 121km

Re: [Śląsk i Zagłębie Dąbrowskie] Wymiana nagrzewnicy

Post autor: Darek001 »

Kolego jak dalej walczysz z tematem odezwij sie cos poradzimy jestem z dg.
Uszczelke trzeba by sprawdzic ( czy sa spaliny w ukladzie chlodzenia) wtedy bedzie wiadomo na 100%

Awatar użytkownika
Cebulini
Bywalec
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 1 grudnia 2019, 18:51
Renault: Thalia I
Silnik: 1.4 8V
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: [Śląsk i Zagłębie Dąbrowskie] Wymiana nagrzewnicy

Post autor: Cebulini »

Darek001 pisze: środa, 12 lutego 2020, 18:07 Kolego jak dalej walczysz z tematem odezwij sie cos poradzimy jestem z dg.
Uszczelke trzeba by sprawdzic ( czy sa spaliny w ukladzie chlodzenia) wtedy bedzie wiadomo na 100%
Uszczelka wydmuchana bo sprawdzana była testerem w SNB na Legionów w DG właśnie ;p
Dzisiaj odbieram auto i we wtorek znowu oddaje na nagrzewnice.
Uszczelka u nich + Świece, olej i nowy filtr oleju to 850 złotych.

ODPOWIEDZ