iparts></a>
<a href= francuskie

Lublin - poszukuję uczciwego i solidnego blacharza/lakiernika

Poszukujesz dobrego fachowca?

Moderator: Grupa Moderatorów

Regulamin forum
WAŻNE! Dodaj w tytule tematu miasto w którym szukasz warsztatu!

np. [Lublin]- naprawa karty
ODPOWIEDZ
Kubik
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 3 listopada 2017, 19:27
Renault: Megane II Hatchback
Silnik: 1.4 16v 98 KM

Lublin - poszukuję uczciwego i solidnego blacharza/lakiernika

Post autor: Kubik »

Witam, czy ktoś zna może jakiegoś dobrego i uczciwego blacharza/lakiernika w Lublinie lub okolicach ? W mojej Megane II pojawiły się pojedyncze purchle na prawym tylnym nadkolu i rdza powolutku zaczyna schodzić na próg. Boję się, że po zimie sytuacja będzie wyglądała znacznie gorzej, więc i wzrosną koszty naprawy blacharskiej. Potrzebuję specjalisty, który wytnie część nadkola z progiem, na ich miejsce wstawi nowy kawał blachy, pomaluje swoje dzieło i nie skasuje mnie za to jak za zboże ;) W zeszłym roku byłem już z tym problemem u blacharza, który wziął ode mnie 400 zł i powiedział, że mam spokój z rdzą na parę lat; gdy za pół roku rdza znowu wyszła i do niego pojechałem, powiedział, że on nigdy nie daje gwarancji na parę lat bo on tylko zdarł rdzę do zera i pomalował .... ;)

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lublin - poszukuję uczciwego i solidnego blacharza/lakiernika

Post autor: kudlaty »

Tak jak Ci napisałem na PW. Na Witosa koło Motorcity jest zakład blacharsko-lakierniczy, który ewentualnie mogę polecić. Ale... tam jest ich parę więc żeby Ci wytłumaczyć konkretnie, który to musisz wpaść na spota za tydzień :P (taki mały szantaż ;) )

ODPOWIEDZ