iparts></a>
<a href= francuskie

[Warszawa] RRG Jerozolimskie - nie polecam

Poszukujesz dobrego fachowca?

Moderator: Grupa Moderatorów

Regulamin forum
WAŻNE! Dodaj w tytule tematu miasto w którym szukasz warsztatu!

np. [Lublin]- naprawa karty
ODPOWIEDZ
pogar

[Warszawa] RRG Jerozolimskie - nie polecam

Post autor: pogar »

Witam

Koniec lutego . Ostatni przegląd gwarancyjny samochodu. 38 tyś przebiegu (1 tyś więcej od tamtego czasu).

Dziś zobaczyłem, że odstaje mi osłona miski olejowej (od dołu, duże, plastikowe).
Znalazłem warsztat 24h, pojechałem. Okazało się, iż nie było dwóch śrub z jednej strony (dlatego odstawało) i jeden po skosie....Oczywiście auto, od tamtego czasu, w żadnym innym serwisie nie było..
Dodatkowo Panowie z dzisiejszego serwisu zauważyli, iż turbina się poci... Wątpię , by to się pojawiło od ostatniego przeglądu..
Auto od 1,5 miesiąca jest po gwarancji (4 lata).. Wątpię by rozmowa z RRG coś dała - zaraz będzie że sobie sam zrobiłem i mam pretensje...
Pozostanie mi napisanie skargi do Renault Polska. ALe też to nic nie da, poza przeprosinami.

Będę szukał teraz innego warsztatu i do RRG nie wrócę. Innym polecam zachowanie ostrożności.
....

wawpiotrek
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: poniedziałek, 14 grudnia 2015, 20:33
Renault: Kadjar
Silnik: 1.2Tce

Re: [Warszawa] RRG Jerozolimskie - nie polecam

Post autor: wawpiotrek »

witaj,
to już raczej reguła, że dopóki auto jest na gwarancji to nic nie znajdują na przeglądach. Zaraz po gwarancji nagle się okazuje, że pilnie trzeba wymienić pół samochodu:)
ASO na Jerozolimskich także nie poleca. Jeżdżę tam niestety służbowym Renault i niestety jak do tej pory żadnej usterki nie udało im się usunąć /jeśli już to tylko czasowo, po kilku dniach wracała/, natomiast po każdej wizycie auto pracuje coraz gorzej.
Poziom kompetencji, albo lekceważenie klienta też mnie powaliło w momencie, gdy konsultant próbował mi wmówić, że w przeciągu dwóch godzin rozebrali i złożyli skrzynię biegów:)))))
Zastanawiam się, czy przed przeglądem nie jechać do prywatnego warsztatu, aby znaleźli wszystkie usterki, a następnie do ASO z listą do naprawienia:)))

pozdrawiam

ODPOWIEDZ