iparts></a>
<a href= francuskie

[Captur 09 Tce] Woda w progu po umyciu

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
dariop55
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 29 maja 2020, 20:01
Renault: Captur
Silnik: 09 tce

[Captur 09 Tce] Woda w progu po umyciu

Post autor: dariop55 »

Witam wszystkich na forum.
Proszę o informację, czy ktoś spotkał się z takim problemem. Po umyciu auta , Captur z 2017 r 09 tce przez dłuższy czas spod gum zaślepiających otwory w progu kapie woda. Raz nawet gdy wyciągnąłem gumę woda wylała się strumieniem, ale to był jednostkowy przypadek. Problem występuje jedynie z lewej strony ( od strony kierowcy ). Zazwyczaj po umyciu z progu wycieka niewielka ilość wody, pomagam jej wypłynąć wyjmując zaślepkę, ale przecież tak nie powinno być, Oczywiście serwis twierdzi że to normalne i nic z tym nie chce robić. Nadmienię, że auto jest bezwypadkowe, nie uczestniczyło w żadnej kolizji, nie była wymieniana żadna szyba. Kanały w podszybiu były udrażniane przez serwis, który twierdzi że nic więcej nie może zrobić. Ostatnio zrobiłem próbę lejąc wodę z węża na auto w różnych miejscach i zauważyłem, że woda do progu przedostaje się podczas kierowania strumienia na połączenie przedniego błotnika ze słupkiem. Proszę o pomoc, może ktoś miał podobny problem.

BlackRaven
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1339
Rejestracja: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 22:41
Renault: Laguna Coupe
Silnik: 2.0 Dci

Re: [Captur 09 Tce] Woda w progu po umyciu

Post autor: BlackRaven »

Zdejmij nadkole i sprawdź, może gdzieś mastyki brakuje.
Walka z rakiem została przegrana. Odeszła lepsza połowa mnie

dariop55
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 29 maja 2020, 20:01
Renault: Captur
Silnik: 09 tce

Re: [Captur 09 Tce] Woda w progu po umyciu

Post autor: dariop55 »

Dziękuję za podpowiedź, też o tym pomyślałem, nawet w serwisie im to sugerowałem, ale to walka z wiatrakami. Postaram się do tego dobrać.

BlackRaven
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1339
Rejestracja: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 22:41
Renault: Laguna Coupe
Silnik: 2.0 Dci

Re: [Captur 09 Tce] Woda w progu po umyciu

Post autor: BlackRaven »

Jak rozbierzesz polewaj wodą i obserwuj. Pamiętaj że nawet nowe auta podlegają naprawom blacharskim. Sam widziałem w VW jak rozładowywali auta i Golf spadł z lawety szczęśliwy nabywca odebrał i nic nie wiedział.
Walka z rakiem została przegrana. Odeszła lepsza połowa mnie

ODPOWIEDZ