iparts></a>
<a href= francuskie

[Captur] Rlink Nawigacja Tom-Tom.

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
kolczyknet
Bywalec
Bywalec
Posty: 22
Rejestracja: środa, 24 maja 2017, 11:54
Renault: Renault Captur
Silnik: 1.2 Energy TCe

[Captur] Rlink Nawigacja Tom-Tom.

Post autor: kolczyknet »

Witam forumowiczów. Posiadam Renault Captur wersja po liftingu z system R-Link mapy Tom-Tom. Jestem bardzo rozczarowany po ostatniej podróży nad Bałtyk. Trasa S-7 i powrotna A-1 brak aktualnych map !!! Stoisz jak ciele na rozjazdach i wyjmujesz telefon bo nie wiesz gdzie jechać. Ja rozumiem żeby to było rondo na zadupiu ale to są główne drogi w Polsce. Żenada !!! Aby było śmieszniej to po powrocie do domu wkładam kartę do kompa i wyskakuje na aplikacji że wszystko mam aktualne ??? I mam teraz takie pytanko czy korzystał już ktoś z Adroid-Auto i Google Maps na ekranie. Czy to działa dobrze ? Czy nie zawiesza się ? Bo chyba telefon musi być cały czas na kablu ? Tylko takie rozwiązanie widzę tego problemu. Proszę o podpowiedzi. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony środa, 31 lipca 2019, 21:02 przez kolczyknet, łącznie zmieniany 1 raz.

BlackRaven
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1337
Rejestracja: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 22:41
Renault: Laguna Coupe
Silnik: 2.0 Dci

Re: [Captur] Rlink Nawigacja Tom-Tom.

Post autor: BlackRaven »

Aktualizacje map są co jakiś czas a nie na bieżąco tak samo jest w innych markach. W Polsce buduje się drogi i zmiany następują częściej niż aktualizacje
Walka z rakiem została przegrana. Odeszła lepsza połowa mnie

kolczyknet
Bywalec
Bywalec
Posty: 22
Rejestracja: środa, 24 maja 2017, 11:54
Renault: Renault Captur
Silnik: 1.2 Energy TCe

Re: [Captur] Rlink Nawigacja Tom-Tom.

Post autor: kolczyknet »

Witam. Android -Auto sprawuje się świetnie i działa funkcja głosowa Ok. Google. Czyli wybieranie głosowe numerów i s.m.s z przycislku na kierownicy. Polecam i pozdrawiam.

ODPOWIEDZ