iparts></a>
<a href= francuskie

[Kadjar] Multimedia i brak muzyki z telefonu

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
muszyna
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 23 grudnia 2018, 20:11
Renault: Kadjar
Silnik: 1.5 dci

[Kadjar] Multimedia i brak muzyki z telefonu

Post autor: muszyna »

Witam,

czy ktoś spotkał się z problemem przy puszczaniu muzyki z telefonu? sparowałem telefon zgodnie z instrukcją z r linkiem (zestaw głośnomówiący działa bez zażutu) natomiast mam problem z odtwarzaniem muzyki z telefonu (zainstalowany spotyfie). W zakładce multimedia wybieram zakładkę media i tam oprócz usb i aux jest też zakładka bluetooth z nazwą mojego telefonu natomiast jest ona nieaktywna i nie pozwala mi puścić muzyki. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem? do tj pory mialem medianav w Clio i puszczanie muzyki z telefonu to najprostrza rzecz na świecie.
Ostatnio zmieniony wtorek, 1 stycznia 2019, 20:45 przez muszyna, łącznie zmieniany 1 raz.

muszyna
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 23 grudnia 2018, 20:11
Renault: Kadjar
Silnik: 1.5 dci

Re: [Kadjar] Multimedia i brak muzyki z telefonu i słaba bateria kluczyka

Post autor: muszyna »

może kogoś zainteresuje

w końcu znalazłem rozwiązanie problemu - na iphonie trzeba mieć zgrany przynajmniej jeden utwór z iTunes. Najszybciej kupić pojedyńczy utwór i pobrać go na urządzenie. Po ponownym połączeniu telefonu z r-linkiem wszystko działa a muzykę można puszczać z innych aplikacji (spotify).

spinecki
Bywalec
Bywalec
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 23 kwietnia 2019, 23:18
Renault: Kadjar
Silnik: 1.5 dCi
Kontakt:

Re: [Kadjar] Multimedia i brak muzyki z telefonu

Post autor: spinecki »

Oczywiscie iPhone ;) Masakra i sam się dziwię jak Ci się udało wpaść na rozwiązanie problemu :)

ODPOWIEDZ