iparts></a>
<a href= francuskie

[Renault Kadjar] Pytanie o panel zegarów

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
ran4
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 11 listopada 2017, 15:54
Renault: Renault Kadjar
Silnik: 1618

[Renault Kadjar] Pytanie o panel zegarów

Post autor: ran4 »

Witam

Przeglądając internet zauważyłem że w niektórych przypadkach na wyświetlaczu centralnym pokazywana jest informacja o aktualnie wykorzystywanej mocy i momencie obrotowym (w postaci wykresów słupkowych). Ja w moim tegorocznym egzemplarzu nie potrafię tego wywołać. Czyżby coś zmieniono, lub dotyczy to tylko diesla?
Obrazek

sowman
Bywalec
Bywalec
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 24 kwietnia 2016, 10:49
Renault: Kadjar
Silnik: 1.2 Tce

Re: Pytanie o panel zegarów w Renault Kadjar

Post autor: sowman »

ran4 pisze:Witam

Przeglądając internet zauważyłem że w niektórych przypadkach na wyświetlaczu centralnym pokazywana jest informacja o aktualnie wykorzystywanej mocy i momencie obrotowym (w postaci wykresów słupkowych). Ja w moim tegorocznym egzemplarzu nie potrafię tego wywołać. Czyżby coś zmieniono, lub dotyczy to tylko diesla?
Obrazek
Cześć. Ta opcja dostępna jest w zależności od jaki rodzaj wyświetlacza (liczników) wybierzesz. Jest dostępna dla benzyniakow.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka


ran4
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: sobota, 11 listopada 2017, 15:54
Renault: Renault Kadjar
Silnik: 1618

Re: Pytanie o panel zegarów w Renault Kadjar

Post autor: ran4 »

Witam
Chciałem wkleić zdjęcie ale coś nie wyszło. W salonie pytałem sprzedawcę ale coś się plątał w zeznaniach. Nic nie wiem o możliwości wyboru zegarów!? A swoją drogą to nowe wersje megane czy talismana mają podobne zegary tylko lepiej zobrazowano temperaturę i poziom paliwa. Dzięki popytam jeszcze raz w salonie.

Awatar użytkownika
Dan1el
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 136
Rejestracja: sobota, 23 lipca 2016, 22:01
Renault: Koleos 2019 Initiale
Silnik: 2.0dci 190KM 4x4 CVT
Lokalizacja: Gogolin
Kontakt:

Re: [Renault Kadjar] Pytanie o panel zegarów

Post autor: Dan1el »

Co do rodzaju silnika nie ma to nic wspólnego opcja o którą pytasz jest wyświetlana przy drugiej opcji zegarów kiedy pokazywana jest prędkość na środku w cyfrach a do tego obrotomierz.
W moim dieslu też była.
Proszę o nie udzielanie błędnych podpowiedzi jeśli ktoś nie jest pewien.
Jak zmienić wyświetlacz zegarów znajdziesz w Instrukcji użytkownika w R-link2 lub w Instrukcji Obsługi

walduś
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 25 stycznia 2019, 18:47
Renault: koleos megane IV
Silnik: 2,0 dci , 1,6 16v

Re: [Renault Kadjar] Pytanie o panel zegarów

Post autor: walduś »

na kierownicy z prawej strony są takie kafelki do przełączania funkcji na wyświetlaczu jedna z nich to właśnie moment obrotowy i moc.

ODPOWIEDZ