iparts></a>
<a href= francuskie

[Kadjar 1.6 4x4] Rlink Store -> nie działa

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
interplanet
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: niedziela, 6 listopada 2016, 16:15
Renault: Kadjar
Silnik: 1.6 diesel 4x4

[Kadjar 1.6 4x4] Rlink Store -> nie działa

Post autor: interplanet »

Polska witryna Rlink Store nie działa od co najmniej dwóch tygodni. Po zalogowaniu do Rlink i próbie przejścia do "Store" strona wywala się i przenosi na storę błędów. To oznacza, że w ogóle nie można kupować, czy też podnosić wersji oprogramowania w samochodzie.

Czy wam również ta strona się wywala ?

Działa za to np: Brytyjski Rlink Store. Z tym, że tam trzeba sobie założyć oddzielne konto. Natomiast można osiągnąć to samo co za pomocą polskiej strony.

Czy możecie to sprawdzić u siebie ?

Kamil

andrew57
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 12 listopada 2017, 20:03
Renault: Kadjar
Silnik: 1.2 TCe 130KM

Re: [Kadjar 1.6 4x4] Rlink Store -> nie działa

Post autor: andrew57 »

U mnie także nie działa.Próbowałem cokolwiek dowiedzieć się w serwisie oraz Renault Polska i nikt nie pomógł mi uporać się z tym problemem.Może od tego czasu kiedy wystawiłeś post już coś zdołałeś zdziałać,to pochwal się proszę.andrew57Qop.pl

Tercel
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 23 października 2018, 11:21
Renault: Kadjar
Silnik: 1.5 dci

Re: [Kadjar 1.6 4x4] Rlink Store -> nie działa

Post autor: Tercel »

Witam
Czy działa Wam aplikacja na telefonie ? u mnie - nie aktualizuje przebiegu, nie pokazuje mapy, przebiegu kilometrów. Tylko przeglądy, umowy, gwarancje. Przebieg mam 20 000 km i przegląd w kwietniu (A) (a) - wymiana filtra kabiny. Ciekawe ile za to skasują.
Pozdrawiam

marcef
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: sobota, 26 lutego 2011, 14:21
Renault: scenic grand 2006
Silnik: 19

Re: [Kadjar 1.6 4x4] Rlink Store -> nie działa

Post autor: marcef »

Ja byłem na śląsku tydz temu i taki przegląd po pierwszym roku tylko z wymianą filtra kabinowego kosztowal 600. Zazyczylem sobie jeszcze olej z filtrem oleju to wyszło 850. Olej przewidziany jest dopiero po 30.000km co wg mnie stanowczo zadługo.. Nie ma w tym uaktualnienia map navi bo za to dodatkowo liczą. Poprosiłem o uaktualnienie softu R link bo miałem wer 2.2 to wgrali nowszą 3.3 róznicy nie zauważyłem.... w ramach przegladu off kos.

Tercel
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 23 października 2018, 11:21
Renault: Kadjar
Silnik: 1.5 dci

Re: [Kadjar 1.6 4x4] Rlink Store -> nie działa

Post autor: Tercel »

Na przegląd po roku jadę ze swoim filtrem "Filtron' wkładem węglowym antyalergicznym. Zobaczę co powiedzą na R-link, bo według mnie to porażka albo coś źle mam wgrane.

BlackRaven
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1337
Rejestracja: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 22:41
Renault: Laguna Coupe
Silnik: 2.0 Dci

Re: [Kadjar 1.6 4x4] Rlink Store -> nie działa

Post autor: BlackRaven »

Ciesz się że nie masz VW Ja mam w pracy nowego VW i wszystko się sypie a tyle obiecywali jak firma kupowała
Walka z rakiem została przegrana. Odeszła lepsza połowa mnie

ODPOWIEDZ