iparts></a>
<a href= francuskie

[Koleos] wymiana klockow hamulcowych z tylu

Awatar użytkownika
ZygaM
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 431
Rejestracja: środa, 27 kwietnia 2011, 10:51
Renault: 2xKoleos I i ScII
Silnik: 2.0 DCi M9R
Lokalizacja: Grójeckie / mazowsze

Re: [Koleos] wymiana klockow hamulcowych z tylu

Post autor: ZygaM »

Niekoniecznie, może wystarczyć reset błędów. Zerknij w olx, czy ktoś w okolicy Twojej nie ma CLIPa. Skąd nadajesz, może znam kogoś z Twoich stron z tym programem.
zapraszam do mojego off topika:
viewtopic.php?f=3&t=18810&p=162620#p162620

Rafał japan
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: poniedziałek, 12 listopada 2018, 20:39
Renault: Koleos
Silnik: 2,5

Re: [Koleos] wymiana klockow hamulcowych z tylu

Post autor: Rafał japan »

Woj. Świętokrzyskie Starachowice ile mniej więcej kosztuje taki interfejs i czy amator sam sobie z nim poradzi próbowałem skasowac błędy innym interfejsem ale nie mogłem a przy okazji jest gdzieś na forum lista kodów błędów

Awatar użytkownika
ZygaM
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 431
Rejestracja: środa, 27 kwietnia 2011, 10:51
Renault: 2xKoleos I i ScII
Silnik: 2.0 DCi M9R
Lokalizacja: Grójeckie / mazowsze

Re: [Koleos] wymiana klockow hamulcowych z tylu

Post autor: ZygaM »

Trudność - średnia, bo podpinając Koleosa pod CLIPa trzeba wejść jako Laguna i pobrać VIN, sprawdzenie błędów i kasacja. Nie dotykać żadnych ustawień czy innych kalkulatorów, bo można namieszać.
CLIP to średnia kasa od Czajna 500 zł już wersja nowsza, plus laptok średniej jakości z dobrą konfiguracją. Na lapkach się nie znam, sam wysyłałem do znajomego aby skonfigurował, powymieniał i odświeżył bebechy no i zainstalował mojego CLIPa wraz z konfiguracją.
Czy jest ktoś z Twoich okolic z Clipem, poszukaj w dziale "regionalne", albo zadaj pytanko, zakładając nowy temat.
viewtopic.php?f=48&t=10341

Niby w serwisie Renault jak kupowałem auto, były wymieniane klocki, ale po miesiącu zaczęły popiskiwać nienaturalnie i szwagier mi wymieniał od nowa klocki i czyścił zaciski bo stały. Poradził sobie z kasacją i adaptacją mając program o ile pamiętam CDiF2 koncesjonowany w zrzeszeniu AutoPrima, gdzie płaci abonament i ma aktualizacje za darmo. Rozejrzyj się okolicach swoich, zapytaj posiadaczy Renault, oni dużo wiedzą. najlepiejn właśnie u użytkowników zasięgnąć języka, gdzie naprawiają swoje auta.

Sorki moderzy za jakąkolwiek nadgorliwość z mojej strony.
zapraszam do mojego off topika:
viewtopic.php?f=3&t=18810&p=162620#p162620

Rafał japan
Bywalec
Bywalec
Posty: 33
Rejestracja: poniedziałek, 12 listopada 2018, 20:39
Renault: Koleos
Silnik: 2,5

Re: [Koleos] wymiana klockow hamulcowych z tylu

Post autor: Rafał japan »

Dziękuję bardzo za pomoc

ODPOWIEDZ