iparts></a>
<a href= francuskie

[Koleos]Demontaż tapicerki drzwi

ODPOWIEDZ
Exafi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: wtorek, 30 sierpnia 2016, 21:30
Renault: Koleos
Silnik: 2,0 dCi

[Koleos]Demontaż tapicerki drzwi

Post autor: Exafi »

Witam, ściągał ktoś z Was może boczek z drzwi w koleosie ? Są jakieś śruby , czy tez wszystko na kołki? Zamówiłem led projektor w białym kolorze który oświetli przestrzeń pod drzwiami po otwarciu, ale wiadomo trzeba wywiercić otwór i podpiąć się w istniejącą lampkę . : )
Ostatnio zmieniony czwartek, 2 lutego 2017, 22:23 przez Exafi, łącznie zmieniany 1 raz.

derweise
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 184
Rejestracja: poniedziałek, 4 maja 2015, 20:09
Renault: Laguna III GT
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: Świdnica/Wrocław

Re: [Koleos]Demontaż tapicerki drzwi

Post autor: derweise »

Hej,

nie sciagalem,ale sie wczoraj przyjrzalem. Pod klamka masz zaslepke,napewno jest tam sruba,pewnie torx znajac Renault. Druga bedzie pod raczka,na dole masz podluzny otwor,gdzie mozna podwazyc i sciagnac ja z zatrzaskow(tylko nie rob tego jak bedzie bardzo zimna,bo moze peknac) i zerknij czy z boku i od dolu nie ma jeszcze zaslepek lub widocznych srub. Reszta musi byc na spinkach,do ktorych mozesz uzyc specjalnych wyjmakow lub jak polamiesz jakas to 2,5zl jedna nowa,wiec dokupisz:)Spinki to jedyne co mozna zepsuc przy demontazu,takze do dziela:)Potem odpinasz kostki od zamka,sterowania czy co tam jeszcze masz:)

wemir
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 74
Rejestracja: piątek, 14 listopada 2014, 11:21
Renault: Koleos
Silnik: 2.0 dci

Re: [Koleos]Demontaż tapicerki drzwi

Post autor: wemir »

Ściągałem od strony kierowcy. Generalnie sporo nerwów mnie to kosztowało, udało się za trzecim razem:) Są 3 śruby. Dwie pod manipulatorem lusterka. Dół trzyma się tylko na spinkach. Góra jest zawieszona, trzeba zdjąć trójkąt maskujący lusterko. Tam zerwałem spinki. Znajdź na aledrogo zdemontowany boczek i przyjrzyj się zdjęciom. Mi dużo pomogły. Powodzenia!

Exafi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 100
Rejestracja: wtorek, 30 sierpnia 2016, 21:30
Renault: Koleos
Silnik: 2,0 dCi

Re: [Koleos]Demontaż tapicerki drzwi

Post autor: Exafi »

dzieki bardzo za info , zabiore sie za to na pewno na wiosne , więc skoro będzie ciepło ,to nie będzie się tak człowiek denerwować ;d

hunterek
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 19 maja 2016, 11:44
Renault: Koleos
Silnik: 2.0 dCi 150KM

Re: [Koleos]Demontaż tapicerki drzwi

Post autor: hunterek »

Czy boczki od polifta pasują do przedlifta? Sprawdzał ktoś? generalnie wydaje mi się, że nie powinny sie różnić mocowaniem, a planuję założyć skórzane od polifta bo te materiałowe to nie najlepiej wyglądają

ODPOWIEDZ