iparts></a>
<a href= francuskie

[Koleos 2,0 DCi 150 kM Automat '08 r.] Chip tuning

Moderator: Grupa Moderatorów

roy1
Bywalec
Bywalec
Posty: 4
Rejestracja: sobota, 25 marca 2017, 13:17
Renault: Koleo
Silnik: 2.0 dci

Re: [Koleos 2,0 DCi 150 kM Automat '08 r.] Chip tuning

Post autor: roy1 »

Chciałbym odgrzać temat. Czy ma ktos zrobiony chip w silniku 2.0 dci 150 km w automacie. Jak chipowanie wpłynęło na komfort jazdy i na spalanie? Własnie zakupiłem ten pojazd i przyspieszenie mnie trochę rozczarowało, muszę coś z tym zrobić :)

criswrock
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2014, 21:15
Renault: Przed zakupem
Silnik: brak

Re: [Koleos 2,0 DCi 150 kM Automat '08 r.] Chip tuning

Post autor: criswrock »

Czy udało Ci się chipa zapodać do tego automatu.

RadekNE L3 GT
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 263
Rejestracja: sobota, 9 stycznia 2021, 18:26
Renault: Laguna 3 GT
Silnik: 2.0dci
Lokalizacja: Elbląg

Re: [Koleos 2,0 DCi 150 kM Automat '08 r.] Chip tuning

Post autor: RadekNE L3 GT »

Możesz śmiało robić chip te silniki lubią to , jeżeli chodzi o skrzynie to nie masz się co martwić wytrzyma . Wymieniałeś w niej olej? wiadomo to nie jest dsg (szybka) ja robiłem chipa 2.0dci wycisnąłem 204KM 435NM ale w manualu . Śmiga aż miło,warto !
Wiadomo nie ma co katować,ale warto mieć coś pod butem w razie co 🙂.

RadekNE L3 GT
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 263
Rejestracja: sobota, 9 stycznia 2021, 18:26
Renault: Laguna 3 GT
Silnik: 2.0dci
Lokalizacja: Elbląg

Re: [Koleos 2,0 DCi 150 kM Automat '08 r.] Chip tuning

Post autor: RadekNE L3 GT »

dawid41333 pisze: poniedziałek, 11 stycznia 2016, 18:59 Witam!
Posiadam jak w tytule Koleosa 2,0 DCi 150 kM w automacie. Zrobiłem już troszkę kilometrów moim autkiem kilometrów i niestety automat dość osłabia ten samochód. Z racji że auto wykorzystuję głownie w terenach podmiejskich zastanawiam się nad pozbyciem się DPF bo zaczyna sprawiać mi problemy. Przy okazji chciałem poprawić troszkę osiągi,i spalanie i szybkość działania skrzyni chip tuningiem. Auto na autostradzie przy 130 km/h pali 9 litrów, w mieście ok 11, do tego skrzynia (kto miał okazję nią jechać ten wie) jest nie za bardzo precyzyjna. Chciałbym się dowiedzieć jak jest z chipem, może ktoś miał jakieś doświadczenie i przede wszystkim jak jest z trwałością skrzyni biegów bo o niej jest bardzo mało informacji, najczęściej to "trwała ale bardzo powolna".
Pozdrawiam
Witam.
Nie wywalaj dpf-a mozna mieć problemy prawne a i policja też sprawdza auta i po podłączniu wyjdzie potem .
tak jak wcześniej pisałem , chip możesz zrobić te 180KM +...NM dodasz i bedzie lepsza jazda .

ODPOWIEDZ