iparts></a>
<a href= francuskie

[Master 2009] Schowek na okulary

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
kargoolek

[Master 2009] Schowek na okulary

Post autor: kargoolek »

Witam.
Chciałbym w moim masterku zamontować schowek na okulary. Taki sam jak mają mniejsze renóweczki :) Pełno tego na allegro lecz niestety nie wiem od jakiego modelu będzie pasował.
https://picasaweb.google.com/kargoolek/ ... 1160373842
Tak wyglądają otworki nad moją głową. Odległość miedzy okrągłymi otworkami to 20 cm, natomiast między kwadracikami to 18 cm.

Martinez
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1235
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 19:33
Renault: Laguna II Grandtour
Silnik: 1.9 dCi 130KM
Lokalizacja: Buczek

Re: [Master 2009] Schowek na okulary

Post autor: Martinez »

Dziś myślałem o tym samym, by założyć schowek w clio :) Wydaje mi się, że we wszystkich R powinien być ten sam rozstaw. Jutro zmierzę w clio i dam znać.
>>>Martinez<<<
Laguna II ph2 1.9 dCi, Grandtour, 2006r
Clio III ph1 1,5 dCi 2005r

kargoolek

Re: [Master 2009] Schowek na okulary

Post autor: kargoolek »

Martinez, zamontowałeś już u siebie ten schowek? Jak z tym rozstawem?

Awatar użytkownika
ZygaM
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 431
Rejestracja: środa, 27 kwietnia 2011, 10:51
Renault: 2xKoleos I i ScII
Silnik: 2.0 DCi M9R
Lokalizacja: Grójeckie / mazowsze

Re: [Master 2009] Schowek na okulary

Post autor: ZygaM »

kargoolek, masz ten sam problem co i ja. Z Twojej fotki, wygląda, że masz identyczne gniazda mocowań co w moim RX4. Musisz wiedzieć, że są różne rodzaje mocowań i różny rozstaw. Natomiast co do mocowania: ja i ty mamy podstawy uchwytu mocowane na wkręt torx (chyba że mylę się co do Twoich), jak zobaczysz na załączonym zdjęciu są także wciskane i blokowane rozpierakiem plastikowym. Ja mam takie mocowanie i podstawie czworoboku (co widać również u Ciebie na podsufitce - odciśnięte ObrazekObrazek i nocowanie na torx Obrazek

to jest zdjęcie wciskanego i jak widać podstawy ma mocno zaorkąglane Obrazek

A to jest zdjęcie, że są różnej długości Obrazek, te krótsze są pewnie na tył, ale nikt mi nie potrafi odpowiedzieć (ze sprzedawców, a i na innym forum, też nie są pewni).
zapraszam do mojego off topika:
viewtopic.php?f=3&t=18810&p=162620#p162620

kargoolek

Re: [Master 2009] Schowek na okulary

Post autor: kargoolek »

Mi w serwisie też nie potrafią odpowiedzieć :( Będę chyba musiał na allegro popytać sprzedawców jakie te schowki mają rozstawy.

ODPOWIEDZ