iparts></a>
<a href= francuskie

[Trafic 2.5 DCi 135KM 2003r] Ciężko rano odpala

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
budzik00
Bywalec
Bywalec
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 1 marca 2021, 19:32
Renault: Trafic
Silnik: 2,5 DCi 135KM

[Trafic 2.5 DCi 135KM 2003r] Ciężko rano odpala

Post autor: budzik00 »

Witam jestem nowy więc proszę o zrozumienie jeśli coś źle się wyrażę, lub nie zrozumiale.
Do sedna:
Jestem posiadaczem Trafica 2.5 DCi 135 KM 2003r.
Ostatnio naszło mnie żeby wymienić filtr paliwa jednakże nie tak jak zawsze samemu tylko na stacji gdzie zajmują się wymianami filtrów.
Po tym auto nie miało mocy i ciężko rano paliło.
Okazało się początkowo z brakiem mocy że filtr był zły założony, "czytaj: złej marki" Jednakże zmieniłem i moc wróciła.
Ale co? Okazało się że z paleniem dalej jest problem, najbardziej z rana lub ogólnie jeśli odstoi dłuższy czas. ( jakieś 3-4h)
I co? Wymieniłem przewody paliwowe, jednakże nie w tym wina.
Nadal to samo ciężko pali z rana. Gdy już odpalę podchodzę i pali po 2-4 przekręceniach ( co i tak jest źle bo wcześniej nie było porblemu)
Podchodziłem i palił z pierwszego czy stał tydzień bez odpalania, czy też 5 godzin... bez różnicy.
Panowie miał ktoś taki problem?
Dodam że:
-Wtryski w tamtym roku były regenerowane, i nie podejrzewam tu ich uszkodzenia ponieważ towarzyszyły by też temu inne dolegliwości które znam.
-Świece grzeją.

Wyczytałem gdzieś że może to być jakiś czujnik na listwie wtryskowej, jednakże wolę się spytać może macie jakieś inne propozycję co do tego się może tam kryć?
Pozdrawiam.
Liczę na jakieś sensowne i konkretne odpowiedzi.

ODPOWIEDZ