iparts></a>
<a href= francuskie

[Master 12r] pytanie o wymiane radia

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
mas-ter

[Master 12r] pytanie o wymiane radia

Post autor: mas-ter »

Witajcie, mam takie pytanie: czy w masterze można wymienic radio na nieseryjne? Jezeli tak to jakie bedzie kompatybilne z plotem i wyswietlaczem? Albo przynajmniej z pilotem, ktory jest dla mnie bardzo wygodnym dodatkiem. Aktualnie mam radio z bluetooth ale chcialbym wrzucic do auta subwoofer aktywny i bede chyba musial zmienic radio. zastanawiam sie tez czy serwis nie skresli mi wtedy gwarancji. dzieki z gory za wszystkie wasze odpowiedzi. pozdrawiam
Ostatnio zmieniony środa, 5 grudnia 2012, 10:42 przez kudlaty, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: prawie dobrze, pozdrawiam

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6063
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: (Master 12")

Post autor: kudlaty »

Radio możesz wymienić, według mnie nie stracisz gwarancji ale czy tak jest to pewnie ustalają jakieś ogólne warunki gwarancji czy coś takiego (nigdy nie miałem nowego auta to nie wiem)

Co do kompatybilności pilota to będzie ciężko bez przejściówek lub przeróbek. Najtaniej jest zrobić przejściówkę do radioa Pioneer'a z tego co pamiętam. Jak znajdę gdzieś opis to wrzucę. Do reszty radii musisz zakupić przejściówkę, koszt ok 100-150zł. Wyświetlacz na 99% nie będzie działać


A tak poza tym:
Proszę zapoznać się z regulaminem viewtopic.php?t=12 dzialu Renotech . 24h na Poprawę a w razie nie dostosowania się do regulaminu, ostrzeżenie i temat ląduje w koszu

mas-ter

Re: (Master 12r) pytanie o wymiane radia

Post autor: mas-ter »

ups przepraszam, troche bylem zmeczony i przeoczylem chociaz czytalem te uwagi co do tytulowania postow. Chyba udalo mi sie to poprawic.
pozdrawiam

ODPOWIEDZ