iparts></a>
<a href= francuskie

Letni Urlop - miejsca polecane

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
picks

Re: Letni Urlop - miejsca polecane

Post autor: picks »

Polecam Karwię https://www.sunandsnow.pl/apartamenty-n ... arwia-1300

świetne plaże, jedne z szerszych w Polsce z fajnym miałkim piaskiem ( swoją droga to jestem zdania, że takich plaż to nawet w Hiszpanii czy we Włoszech nie ma)
dobre ceny noclegów
fajny klimat
no i jest to bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania całego wybrzeża
Ostatnio zmieniony niedziela, 28 października 2018, 09:20 przez picks, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
halski
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 80
Rejestracja: czwartek, 4 października 2018, 19:07
Renault: Megane III Grandtour
Silnik: K4M
Lokalizacja: Łódź

Re: Letni Urlop - miejsca polecane

Post autor: halski »

Polecam okolice Szczawnicy, mniej ludzi niż w Zakopanem. Jeśli chodzi o zagranicę polecam Bułgarię.

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Re: Letni Urlop - miejsca polecane

Post autor: Vargas »

Panowie interesuje mnie agroturystyka na mazurach w okolicach Węgorzewa lub w okolicach. macie jakieś sprawdzone dziuple ?
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

picks

Re: Letni Urlop - miejsca polecane

Post autor: picks »

W Polsce polecam

Bieszczady - nie sa tak zatłoczone turystycznie jak Zakopane, mniej rozreklamowane a przyroda tak samo piękna.Jednocześnie można tam wypocząć w o wiele korzystniejszej cenie niż w Zakopanem.

Roztocze - czyli nasza polska Toskania. Świetne krajobrazy, dobre ceny oraz możliwość wypoczynku z dala od turystów.

No i warto spróbować sobie kolarstwa górskiego, które jest jednym z ciekawszych sportów.

Awatar użytkownika
ZygaM
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 431
Rejestracja: środa, 27 kwietnia 2011, 10:51
Renault: 2xKoleos I i ScII
Silnik: 2.0 DCi M9R
Lokalizacja: Grójeckie / mazowsze

Re: Letni Urlop - miejsca polecane

Post autor: ZygaM »

picks pisze: wtorek, 12 lutego 2019, 11:59 W Polsce polecam
Roztocze - czyli nasza polska Toskania. Świetne krajobrazy, dobre ceny oraz możliwość wypoczynku z dala od turystów.
Byłem tam, potwierdzam. Piękne krajobrazy i ceny przystępne dla budżetu rodzinnego, a rozrzutny nie jestem. Dokładniej byłem z rodziną w Krasnobrodzie, w ośrodku nazwy nie pamiętam.

Morze - choć zimne od lat, to okolice Kątów Rybackich, mało ludzi na plażach.
zapraszam do mojego off topika:
viewtopic.php?f=3&t=18810&p=162620#p162620

erudyslaw

Re: Letni Urlop - miejsca polecane

Post autor: erudyslaw »

Ja mogę polecić Zakynthos na którym byłem jakiś czas temu. Naprawdę ładna wyspa. Ale chętnie bym pozwiedzał właśnie nasze okolice tutaj, bo po co jeździć tak daleko jak u nas też pięknie jest

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Re: Letni Urlop - miejsca polecane

Post autor: Vargas »

Panowie lubię góry i mam zamiar wziąć ze sobą rodzinę i wybrać się w Bieszczady lecz nie wiem czy warto. Podglądam google i te góry to taki chyba takie nijakie chyba co? był ktoś z was?
Myślę jeszcze nad Karkonoszami i tam wydaje mi się, że jest zdecydowanie lepiej lecz oczekuję waszej opinii.
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Letni Urlop - miejsca polecane

Post autor: VoN »

Ja osobiście wole Bieszczady :D Cisza spokój, w tym okresie zapewne mniej turystów. Jest gdzie połazić, popływać po Solinie, jest o wiele spokojniej niż na popularnych szlakach w Karkonoszach. Ofkors mniej hałasu, mniej knajp, sklepów, ale i zabytków i w czasie niepogody dupa blada :P W auto i objeżdżać pętle :) z dzieciakami skoczyć do Polańczyka lub Soliny na stragany :P zwiedzić Lesko, obskoczyć kolej Bieszczadzką (dla mnie nuda), mini zoo itd.


Karkonosze mają swój urok, ale ja je wolę zimą + narty :)
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

driverjosik
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 4 marca 2019, 14:33

Re: Letni Urlop - miejsca polecane

Post autor: driverjosik »

Polecam Czarnogórę - Budvę, Kotor.

ODPOWIEDZ