iparts></a>
<a href= francuskie

WPROWADZAMY PODZIAL NA GRUPY.

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

qla

Post autor: qla »

Ee..witam...faktycznie Powinno być PYKUR....stronkę zacząłem robić...na razie mam tyle:
http://pykur.cba.pl/107/news.php

Na moje dobrze by zmienić na PYKUR, chyba,ze ktoś ma obiekcje itd. no i do stronki...jak sa jakies obiekcje, prośby i pomysły pisać na priva..adres strony nie jest ostateczny...ale jak sie zmieni poinformuje. Na razie kombinuje nad Logiem...pozdro

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Nie kombinuj za duzo - rob strone na wzor pikura - tak aby latwo sie kojarzyla z nami i po klopocie.. ;)

qla

Post autor: qla »

G-Boy pisze:Nie kombinuj za duzo - rob strone na wzor pikura - tak aby latwo sie kojarzyla z nami i po klopocie.. ;)
nie ma to jak własne zdanie i poczucie estetyki:)

logo PIKURA gdzieś sie przewinie:) więc spoko:)

gumismj

A co z KOKUR-em

Post autor: gumismj »

jestem nowy i pewnie całkiem zielony ale z tego co się orientuję to już istnieje KOKUR Koninski Klub Użytkowników Renault www.kokur.prv.pl . I teraz zastanawiam się czy jest sens dzielić tej Wielkopolski na części.
wydaje mi się że lepiej połączyć siły.
Pozdrawiam

qla

Post autor: qla »

Cytuje co jest napisane na stronce Kokura:

Kod: Zaznacz cały

KOKUR czyli Koniński Klub Użytkowników Renault powstał z myślą o wszystkich fanach marki Renault z okolic Konina.
A pykur ma być wielkopolski...więc...nie wiem :D

gumismj

Post autor: gumismj »

qla chcąc należeć do waszej, zalogowałem się na podanej przez ciebie stronie i od jakiegoś czasu jest nas aż 3. I Tak chciałem się spytać czy klubowiczów w wielkopolsce jest tak mało? W Kaliszu gdzie mieszkam nie spotkałem nikogo ( bynajmniej oznakowanego PIKURĄ auta )
Patrząc na inne grupy jakoś tak potrafili zorganizować, a wielkopolanie cisza. Nic tylko usiąść i cry

Pozdrawiam Maciek

qla

Post autor: qla »

Widziałem logowanie:) Dzięki.
Pytanie, czy ta strona ma sens, bo jak widzę faktycznie z wielkopolanami marnie...nikt nie lubi renówek?:]

gornek

Post autor: gornek »

qla pisze:
Pytanie, czy ta strona ma sens, bo jak widzę faktycznie z wielkopolanami marnie...nikt nie lubi renówek?:]
qla pewnie, że ma sens tylko musisz zrobić coś, żeby zachęcić ludzi na swoją stronę bo jak na razie wygląda ona ubogo i praktycznie nic na niej nie ma. Zrób jakąś fajną grafikę do strony załóż forum i wtedy rusz z reklamą a efekty na pewno się pojawią po jakimś czasie

qla

Post autor: qla »

Coś w tym jest....zobaczymy jak to czasowo wyjdzie...na razie z czasem marnie, na wszystko;/ sesja etc...

Ale i tak, jakoś faktycznie w wielkopolsce(konkretniej w Poznaniu) żadnego zlotu, spotkania klubowiczów...nic.. :(

gornek

Post autor: gornek »

qla pisze: Ale i tak, jakoś faktycznie w wielkopolsce(konkretniej w Poznaniu) żadnego zlotu, spotkania klubowiczów...nic.. :(
Z tym się zgodze u mnie w okolicy jest tak samo napoczątku był zapał do działania a teraz jakoś emocje opadły i coraz mniej osób się udziela

qla

Post autor: qla »

No cóż, ostatnio zacząłem grzebać coś ze stronką, ale ostatecznie serwer zastrajkował.
Więc zrobiłem od nowa.
Nawet forum jest....jeszcze jest dużo do dopracowania, ale zaczyna powoli działać.
oto adres: http://pykur.cba.pl/news.php

Mam nadzieję, że jednak uda się wielkopolskę mimo wszystko trochę zmobilizować.
Trochę nie za bardzo wiem jak tam logo zostanie odebrane...ale chciałem, żeby się kojarzyło z klubem matką(ojcem?:)
Pozdrawiam

gornek

Post autor: gornek »

qla pisze:Trochę nie za bardzo wiem jak tam logo zostanie odebrane...ale chciałem, żeby się kojarzyło z klubem matką(ojcem?:)
Wedłóg mnie całkiem fajne to logo

scenicrt

Post autor: scenicrt »

Koledzy a co z naszym pieknym Podkarpaciem, bo nie znalazłem odpowiedniej dla mnie grupy.

Awatar użytkownika
cyklista
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1304
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2008, 18:18
Renault: Scenic 1-ph2
Silnik: 1,6 -16v
Lokalizacja: Ł ó d z k i e

Post autor: cyklista »

scenicrt pisze:Koledzy a co z naszym pieknym Podkarpaciem, bo nie znalazłem odpowiedniej dla mnie grupy

driver jak się nie mylę to - Krakowska lub Śląska Grupa -
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 11 stycznia 2010, 18:10 przez cyklista, łącznie zmieniany 1 raz.
# 39 Cyklista :think: :think: to już minęło,15 lat

blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Post autor: blondas »

mi się bardzo podoba!
jako admin www.fzur.pl chętnie podejmę współpracę na poziomie współnych zlotów,spotów wymiany linków jako sąsiadujące województwo i podklub ;)
Podobno na świecie szaleje jakiś kryzys. Ale my postanowiliśmy w nim nie brać udziału. J.Clarkson

Zablokowany