iparts></a>
<a href= francuskie

Laguna 3 Fotelik

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Grzysiu
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 17 marca 2020, 22:41
Renault: Renault laguna 3 gt
Silnik: 2.0 t 170 km

Laguna 3 Fotelik

Post autor: Grzysiu »

Witam wszystkich jestem tu nowy od marca jestem szczęśliwym posiadaczem laguny 3 kombi gt 2008 rok natomiast mam problem z doborem fotelika dla noworodka. Dziecko w drodze czy ktoś z forumowicz może coś polecić?

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Laguna 3 Fotelik

Post autor: VoN »

Nie podpowiem co do marki itd pierwszego fotelika bo od tych czasów dzieli mnie już 10 lat :), ale napisze czego się nauczyłem :P Zwróć szczególną uwagę na materiał z jakiego jest wykonana wyściółka fotelika... jeśli coś jest śliskie i w dotyku sztuczne to nie kupuj, dzieciak się w tym zapoci.

U nas na ten 2 fotelik sprawdził się Recaro Young Sport (nie wiem czy robią i sprzedają) ale rósł razem z córką i miała go do 8-9 roku życia. Niedawno w spadku otrzymał zadowolony szwagier :)
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Grzysiu
Bywalec
Bywalec
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 17 marca 2020, 22:41
Renault: Renault laguna 3 gt
Silnik: 2.0 t 170 km

Re: Laguna 3 Fotelik

Post autor: Grzysiu »

Ok a czy między fotelikiem a kanapa nie ma wolnej przestrzeni? Te uchwyty isofix są dość wysoko i martwię się że mało stabilne to będzie

ODPOWIEDZ